Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egyáltalán ismerkedni...

Érdemes egyáltalán ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

A körülöttem élők párkapcsolatai és házasságai sorra hullanak szét, fújnak egymásra, meggyűlölik a másikat. Az emberek nyűgként élik meg az egész kapcsolatosdit, alig tesznek valamit azért, hogy jobb legyen, elkényelmesednek, ha megszerzik a másikat, visszaélnek a bizalmával, érzéseivel, de a lényeg, hogy valamelyik félnek egyszer úgyis nagyon fog fájni az egész sztori.


Van értelme ennek tudatában ismerkedni? Tényleg nem ismerek kivételt, de még ha én próbálnék is ezek ellen tenni, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan nő, aki kompromisszumképes lenne és mégis jól érezné magát mellettem. Vagy... bárki mellett. Férfiakból szintén sok ilyen van.


Mit gondoltok a témáról?


2014. márc. 3. 21:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van, ha nem is tudatosan, de van:) A mostani barátommal először haverok lettünk, aki nem is igazán tetszett külsőleg. Aztán belém szeretett, ő pedig elcsavarta a fejem 3 és fél hónap "ostromlás" után, pedig nem akartam, és tessék, 1-jén 8 hónapja már :D

16/L

2014. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 juliusboldog válasza:
Jó, értem. De nem hiszem, hogy agglegény szeretnél maradni életed végéig, szerintem fogsz is még ismerkedni és majd ha megismersz egy olyan lányt, akkor elmúlnak a kétségeid. :D
2014. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, F / N? Melyik nemhez tartozol? :)
2014. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És az ilyeneknek mi a titka, mint a 11-es barátjának? Kétlem, hogy a kitartás. Harcoltam már 2 évig olyan nőért, aki állította, hogy lehet köztünk valami. Hát, inkább csak "valaki" volt köztünk állandóan...
2014. márc. 3. 21:32
 15/19 A kérdező kommentje:
20-on felüli férfi vagyok, bár a gondolkodásmódom miatt egyre kevésbé érzem magam annak. :D
2014. márc. 3. 21:33
 16/19 anonim ***** válasza:
De kell ismerkedni! Csak jol kell ismerkedni. Vannak akik vonzodnak egymashoz, de nem szeretik egymast. Eleg sok ilyen van. Az ilyen szerelem persze hogy elmulik hamar, mert a vonzodas csokken. De ha a vibzodas mellett szerertet is van mint a legjobb baratodat ugy szereted, es mindent megbeszelsz vele, harmoniaban vagytok stb. akkor nem fog tonkremenni. Csak ismerd meg jol a tarsad mielott osszejossz vele :)
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedni érdemes, de párkapcsolatba kezdeni a mai nőkkel, na az egy nehéz sztori. Én már eléggé letettem róla, mert sorra derül ki a szolid, rendes lányokról, hogy felszínes, beképzelt libák, és az érzelmi szintjük a 0-hoz konvergál. Illetve elvárások tömkelege. Most komolyan, kinek van kedve belemenni kapcsolatba, hogy előre érzi, hogy úgyis arról fog szólni, hogy a hercegkisasszony elvárásait teljesítsük. Nem, én önmagam szeretnék lenni, és ez csak egyedül lehetséges. Megjegyzem, nekem nincsenek olyan szintű elvárásaim, szóval nem vizet prédikálok. 23/F
2014. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem írni kéne a kifogásokat valahova, hogy "miért vagyok forvere alone".
2014. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Felszínes világ van, jellemző a rohanás, az emberek nem ismerik meg egymást eléggé, és úgy mennek bele a kapcsolatokba. De hát ki tudja, lehet, hogy még egy élet is kevés ahhoz, hogy egymást megismerjék az emberek. Sok esetben hosszú évek múlva derülnek ki titkok, vagy meglepő dolgok.
2014. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!