Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy átlagon aluli adottságo...

Ha egy átlagon aluli adottságokkal rendelkező srác elvégez egy pua tanfolyamot mennyi esélye lesz nagyon jó csajt / csajokat megkapni? Illetve a tréninget elvégzők hány százaléka lesz sikeres kb?

Figyelt kérdés
Megéri?

2014. márc. 6. 21:44
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

24 évesen valakinek még nem volt semmilyen kapcsolata az vagy lelki vagy érzelmi problémára utal. Nagyon sokan vannak hozzád hasonlók ezen az oldalon.

A megoldást nem tudom, talán nincs is. Vannak emberek akik magányosan élik le az életüket.

Ha te rájössz a megoldásra oszd meg velünk, de garantálom nem a pua tanfolyam lesz az.

2014. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
barátaim szerint egyszerűen nem vagyok elég vonzó, jóképű, amit amúgy tapasztalok sajnos a lányok reakcióiból, hozzáállásából mikor próbálkozom közeledni feléjük... ezen nem tudok változtatni
2014. márc. 7. 01:05
 23/26 A kérdező kommentje:
nem fogok arcplasztikáztatni, a testemet edzem annak is korlátai vannak, magasságom is korlátos, stb... ezeken nem tudok változtatni ha így nem kellek ez van de próbálkozni lehet egyszer csak bejön
2014. márc. 7. 01:06
 24/26 anonim válasza:
Milyen magas vagy?
2014. márc. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A pinat kene tanulmanyozni nem a puat...


Viccet felreteve: azt mondod ha egyszer valaki igent mondana onnantol menne? Egy turot.

Nekem pl 25 evesen lett eloszor baratnom. Igaz el kellett erte utazni 5000km-re, de lett, es nem is csunya.

Aztan amint megszunt tavkapcsolat lenni, rovid uton vege lett. Szerinted okosabb lettem tole? Se azt nem tudtam miert mondott igent se azt hogy utana miert gondolta meg magat.

Ugyanez megtortent meg ketszer, ezuttal mar kozelebbivel.

Aztan negyedszerre meg mellettem maradt, es azota van ket szep gyerekunk, es minden szep es jo.

Gondolod okosabb lettem barmivel is ettol? Most se tudnek "csajozni" egy barban.


Tanacsot adni nem tudok, mivel fogalmam sincs miert sikerult most es miert nem elotte. Semmit se csinaltam maskepp.

2014. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

PUA tréning nem arról szól,hogy ,,csajt szedjünk fel betanult szöveggel".Pont hogy nem ez a lényege,hanem megtanít hogyan legyen teljes életed,inkább személyiség fejlődési tréning,az hogy csajod lesz az csak egy vonzata,de a lényege nem ez.Hanem,hogy legyen kiállásod,egy fajta ,,Jockey ewingos" legyél,és az életben is helyt állj.Például,egy komolyabb pozíciót is megszerezhetsz mert olyan lesz a személyiséged.

Egy mondás: ,,Self is always coming through."

2014. márc. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!