Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy átlagon aluli adottságo...

Ha egy átlagon aluli adottságokkal rendelkező srác elvégez egy pua tanfolyamot mennyi esélye lesz nagyon jó csajt / csajokat megkapni? Illetve a tréninget elvégzők hány százaléka lesz sikeres kb?

Figyelt kérdés
Megéri?

2014. márc. 6. 21:44
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

"sok szep nekem tetsző csajnal beprobalkoztam"

talán ez a baj. Sok férfi esik abba a hibába, hogy nem veszi észre, hogy nem a vele egy szinten lévő nőkkel ismerkedik.

Sok férfit utasítanak el a szép nők. Tudod miért? Mert nagyon sok férfi közül válogathatunk, és csak a legjobbaknak jut szép, okos, kedves barátnő.

Amikor még nem ismertem a mostani párom és fent voltam több társkereső oldalon akkor naponta legalább 5 férfit kellett letiltanom.

Írtak és aki nem volt szimpatikus (nem csak a külsőt nézve) azt tiltottam.

Az, hogy 24 évesen még nem volt párod egyáltalán, elég riasztó lesz minden lánynak.


De hidd el ilyen tanfolyamokkal semmire sem fogsz menni. Csak lehúznak.

2014. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
jó hát akkor legfeljebb arra ítéltettem, hogy egyedül maradjak ez van, DE NEM FOGOM PRÓBÁLKOZÁS és küzdelmek nélkül feladni az biztos, mert ha nem is kellek senkinek akit vonzónak találok (nem kevés lány) akkor is elmondhatom majd a halálos ágyamon, hogy legalább megpróbáltam és részemről megtettem mindent...
2014. márc. 7. 00:36
 13/26 anonim ***** válasza:
inkább edzőterembe járj, ne ilyen hülyeségekre...mennyivel lesz jobb, ha egy betanult szöveggel bepróbálkozol és utána amikor már magadat kéne adnod, akkor röhögnek ki? eleve ne úgy állj hozzá, hogy neked most rögtön csaj kell, csak simán ismerkedj aztán majd alakulnak a dolgok
2014. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
edzeni edzem, ha egyszer igent mondana egy lány onnan menne már
2014. márc. 7. 00:41
 15/26 A kérdező kommentje:
amúgy ez vicces, mindenki össze vissza beszél erről a témáról, valaki, hogy adjam önmagam, mikor önmagamat adom, akkor meg az a baj, hogy önmagamat adtam és hogy ahelyett csináljam ezt, tartsam így magam, mondjam ezt, azt amazt, majd ha azzal nem jön be azt mondják az a baj, hogy nem önmagamat adtam, adjam önmagam, és így tovább :) vicces
2014. márc. 7. 00:43
 16/26 anonim válasza:

Írtad is, hogy tele vagy szexuális frusztrációkkal, de látom más téren is vannak gondjaid.

Az edzőterem jó ötlet, de egy pszichológus sem ártana talán. Tényleg nem szégyen, sokan járnak hozzájuk.

Barátaid mennyire vannak? A stílusodból arra következtetek, hogy nagyon alul vagy szocializálódva. Többet kéne emberekkel érintkezned, nem a neten keresztül, élőben.

Egy 24 éves fiúnak senki nem akar az anyukája lenni, ilyen korban a lányok már komolyabb kapcsolatot keresnek és egy teljesen tapasztalatlan, frusztrációkkal teli fiútól ezt nem fogják megkapni.

2014. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
igen sok barátom van akik szeretnek, mert empatikus vagyok, kedves és jó a humorom szerintük
2014. márc. 7. 00:47
 18/26 A kérdező kommentje:
nem anyukát keresek fiatalabb lányokat 16 és 23 között
2014. márc. 7. 00:48
 19/26 anonim válasza:

Lehet te nem anyukát keres, de egy kapcsolatban nem tudnál férfiként viselkedni.

Olyan problémáid vannak amikkel nem tudnád megállni a helyed egy kapcsolatban, és a lánynak kéne pesztrálnia téged.

2014. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem hinném
2014. márc. 7. 00:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!