Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ciki hogy ha lány kezdemény...

Az ciki hogy ha lány kezdeményez beszélgetést egy tökre idegen fiúval? És hogy szolítsam meg?

Figyelt kérdés
A villamos megáloban szoktam látni egy helyes fiút. De nem tudom, hogy hogyan szolítsam meg. Mit mondjak neki?

2014. márc. 11. 20:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9 azt látom, hogy te nagyon szereted a filmeket. Amugy fiú vagy lány vagy?
2014. márc. 11. 20:37
 12/18 anonim ***** válasza:

10#. Nem gondolnám én azt! A buli úgyis pl. este 8-tól lenne. Te, ha meghívnád a fiut akkor délelőtt vagy délután lenne.

Tehát a buli kezdetéig, lenne akár 6-8 óra hosszád is!

Addig ha eljutsz, hogy beleeggyezik, akkor nyeregbe vagy!

Tehát már beszélgettek és ez a lényeg! Ez a cél!


A bulit meg pl este hatkor lemondhatod vele, mondván közbejött a barátnőmnél valami, valamit hihetően kitalálsz és kész!

(én voltam a filmes)


Filmcézár (volt egy ilyen film is :)))

2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11#. F vagyok.


Fiuk a klubból (volt egy ilyen film is .)))

2014. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kösz a sok filmes utalást. Hasonlítasz a kedvenc sorozatombó az egyik főszereplőre. Az mond mindig filmes útalásokat. :)
2014. márc. 11. 20:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Van, amikor villamosozok a 4-6-al.
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Nagy János22222 válasza:
mondjuk azt, hogy szia...
2014. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyi baromság... Hát miért ne kérdezhetnéd meg tőle, hogy "bocs, szívesen megszólítanálak, ha megtenném: haragudnál?" - a reakciója mindent elárulna: kedvesen válaszol egy igent vagy nemet, ostoba képet vág vagy vadbaromul beszól s azonnal kiábrándulsz belőle (tudod vannak pl. széparcú csajok, s amikor megszólal, akkor elhatározod, hogy inkább Robinson leszel egy szigeten...:)


Ha kedvesen reagál, akkor pedig már lehet beszélgetni vele!

2014. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az a fontos szerintem, hogy csak az első lépést tegye meg a lány egy hasonló helyzetben. Ami azt jelenti, hogy pl megkérdezed, hogy mikor megy a következő villamos, vagy valami hasonlót és aztán kihívóan nézel rá, félredobod a hajad vagy valami hasonló testbeszédi jellel jelzel a srácnak, hogy bejössz neki. (Ajánlom Allan Pease-Testbeszéd enciklopédiája c. könyvét.)


Aztán, ha érdekled a srácot és nem béna, akkor elkezd veled beszélgetni. Annyi még, hogy ne egyszavas válaszolat adj, mert egy csendesebb srác lehet nem tud mit kezdeni egy olyan helyzettel.


Azért fontos, hogy az elején ne menj oda hozzá túl lényegretörő leszólítással, mert mi srácok gázul érezzük magunkat, ha egy csaj teszi meg helyettünk a lépéseket. Szóval próbáld úgy rendezni a dolgokat, hogy úgy tűnjön ő szed fel téged.


Ha nem nagyon nyomul rád, akkor meg te nyomulj kicsit, jobbat nem tudsz úgy sem tenni.

2015. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!