Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők vonzónak találják a...

Corydoras kérdése:

A nők vonzónak találják a kétkezi munkás férfiakat? (Ács-állványozó) Tényleg legnézitek őket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 04:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem munkakör alapján választom a páromat. Egyik foglalkozásra sem mondanám, hogy engem annyira vonzana. Persze minden típusból van, aki nagyon nem az én stílusom, kétkezi munkásokból pl. a nők után füttyentgető, alkoholista, disznó vicceket mesélő típus meg az a szakbarbár, aki képtelen mondjuk egy szépirodalmi műről vagy a közéletről beszélni, mert az a fő témája, hogy mittudomén, mi a különbség a gerendák között. Ha van elég művelt, intelligens és tájékozott, egy áccsal is összejönnék akár, nem előfeltétel nekem az egyetemi diploma meg a szellemi munkakör.
2014. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök hogy így látjátok!

2014. márc. 13. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!