Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Lenne egy olyan "gondom" hogy van egy osztálytársam,aki lány.Nem azt mondom hogy szerelmes vagyok belé,de jófej,szép,aranyos.Eltudok vele beszélgetni,hülyéskedni stb. Nemtudom hogy el-e hívjam valahova,nem mint randi,hanem csak ugy valahova,beszélgetni,hülyéskedni stb.

Ebben az az egy a gond hogy közben egy másik sráccal talán alakul neki valami,de ezt sem tudom biztosan.Vele is szokott beszélgetni,láttam hogy áttkarolta a srác,de ezt csak 1-szer 1-szer.Mostanába meg csak beszélgetnek és semmi komoly.A lány elég visszahuzodó,csendes de mikor velem beszél kibontakozik.Vélemény?:)


2014. márc. 14. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudhatom hogy mennyire nyílik meg a másik srácnak, és mikről beszélgetnek és mennyire érzi magát jól vele, vagy veled, de szerintem tölts vele minél több időt, beszélgessetek, aztán lassan kiderül hogy hogy viszonyul kettőtökhöz.
2014. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg! Ha észreveszi, hogy közeledsz felé, és tényleg alakul neki vki mással, ak szólni fog. Ha nem akkor pedig szabad az út. Szépen finoman!
2014. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,megprobálom,de még az a bökkenő hogy nem vagyok biztos abba hogy mit érzek.
2014. márc. 14. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Először szerintem haverkodj össze vele, suliban. És utána hívd el nem-randira.
2014. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!