Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lenne a helyes, vagy...

Melyik lenne a helyes, vagy melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Van két fiú az egyikbe beleszerettem, aztán van ugye a másik akivel nagyon jó barátságban vagyunk, nagyon sokmindenben segített, még abban is, amikor nagyon depiztem az első srác miatt. Kipanaszkodtam magam neki és aztán később kiderült, hogy ő szerelmes belém. Megkérdeztem tőle, hogy akkor miért segített és csak annyit mondot, hogy szeretné, ha boldog lennék. Közben egyre nagyobb az esély arra, hogy összejöjjek az első sráccal, de félek, hogy a másikat ezért elveszteném. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?
2013. szept. 2. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én lennék a jó döntés:3
2013. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Egyik se. Az előző barátoddal nem működne, a kedves sráctól meg életed végéig nem szabadulnál meg.
2013. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne hogy az kettő fiu közül válasszak, vagy jelenleg inkább ne jöjjek össze senkivel?
2013. szept. 2. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hagyd ott, amelyik bajban cserben hagyott.
2013. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltál együtt az elsővel és mennyi idő telt el a szakítás óta?
2013. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónapig voltam vele együtt és 3 hónap telt el a szakítás után.
2013. szept. 3. 04:41
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónap az nem nagy idő. Ha annyit sem bírtatok ki, akkor szerintem felesleges erőltetni, feltéve, hogy nem rajtatok kívül álló okból lett vége. A másik sráccal pedig beszéld meg ezt az egész kapcsolatotokat, mert ha nem most, akkor majd a következő srácnál érzi magát rosszul.
2013. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!