Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kedvelitek a kutyás...

Lányok, kedvelitek a kutyás fiúkat? ^_^ Nyilván minimum átlagosnak kell kinézni, ez nálam bőven meg is van, de szívesen vennétek, ha egy kutyákat tartó gazdi menne oda Hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Esetleg ti odamennétek hozzá, ha egy kicsit is szimpatikus a férfiú?

#kutya #férfi #viselkedés #lány #kinézet #gazdi #szimpátia #öltözék #nem gyógyszerész hanem szim-patikus
2014. márc. 17. 13:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az a gond, hogy (bár nem ismerlek, nem tudhatom) talán magasak az elvárásaid. Nyilván én sem tudnék magam mellett elképzelni egy még a vízbe is belefulladó, karjait és kistáskáit Tyrannosaurus rex-ként tartó szolárium-szülemény "hölgyet", mindenkinek ven egy alap, de így hirtelen erre tudok csak gondolni, hogy lehet túl sokat kívánsz. De ha nem akarsz felelni, természetesen nem kell, ez már nem az én dolgom. Meg kicsit off-topic is lettünk.
2014. márc. 17. 17:00
 22/34 anonim ***** válasza:
Így van nem ismersz, úgyhogy kérlek ne kezdj el analizálni. Amúgy nem hiszem hogy sokat kívánok azzal, hogy jelnleg minden pasi hagyjon békén, nem akarok párkapcsolatot más meg szóba se jöhet nálam.
2014. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
bocs az elgépelésekért, remeg a kezem edzés után
2014. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nekem (kiváltképp lánytól) világ életben egy elképzelhetetlen, valótlan állapot volt, hogy "nem akarok senkit az életembe", nem tudom mi lehet a másik nemmel a baj, mindenkinek kell társ.


Nem, nem hülyegyerek, valódi kiegészítő társ.


Hacsak nem épp most szakított, családi gondok, vagy annyi melója van, hogy beledöglik, ezekben az esetekben eltekintek. De vannak (nők is!!!), akiknek az ég egy adta világon semmi bajuk, mégis nem kell nekik senki. Ilyen nincs, ezek tiszta röhejesek. :D Remélem te nem vagy ilyen magától elszállt hepciáskodó feminista.

2014. márc. 17. 22:35
 25/34 anonim ***** válasza:

Attól, hogy számodra valami elképzelhetetlen még lehet valós. Valódi kiegészítő társ kelleni fog, majd. Most nem kell. A családommal minden rendben, a csalódást volt egy évem kiheverni (nem is volt igazán nagy csalódás) már rég nem befolyásol. Munka sok van de messze nem annyi, hogy egy párkapcsolat kialakításában/fenntartásában akadályozzon.

Nem tartom magam elszálltnak, tisztában vagyok a hibáimmal, feminista sem vagyok ugyanakkor nem kell senki és ezt nem érzem röhejesnek. És nem bántásból de pont nem érdekel mit remélsz vagy mit nem. Nem kell személyeskedni.

2014. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Bár mondjuk ezek árulkodnak: "Csak a szokásosnál jóval kevesebb emberi kapcsolatot igénylek és jól elvagyok egyedül". "De egy olyannal se találkoztam még akivel el tudnám képzelni az életem, abban sem vagyok biztos hogy létezik ilyen egyáltalán". (Apró megjegyzés: éppen emiatt írtam, hogy túl nagyok az elvárásaid, mert ez utóbbi egy kicsit erős - erős ennyire lenézni a másik nemet pár csalódás, vagy pár hülye fa.szi miatt, önmagadat pedig piedesztára helyezni. Ennyire azért te sem vagy femme fatale.)


Ezek után lehet visszavonom, amit előző hozzászólásomban írtam. Ha kegyed TÉNYLEG ennyire rohadtul elvan önmagával, ha ennyire irgalmatlanul durván nem igényel normál emberi kapcsolatokat, akkor magácska a bizonyíték, hogy mégis van ilyen embör. Számomra ez teljességgel hihetetlen, hogy max. rokonok/kollegák és szevasz, de ezek szerint tényleg létezik ilyen egyén is.

Viszont sejtem most sem fogok választ kapni, hogy a francba lehet ez bárkinek is "jó".

2014. márc. 17. 23:03
 27/34 A kérdező kommentje:

"De a strácot bizony letojnám a kutyával foglalkoznék." És miután szépen letojtál (hisz ha ne adj Isten veled találkoznék, akkor neked ott se lennék, mintha ismeretlenül valami légbőlkapott bajod lenne velem), elvárnád, hogy ne személyeskedjek. Tisztában vagy önmagaddal. :) Csak az a baj, hogy én is itt vagyok, és nem esne jól ha még csak emberszámba se vennél.


Ami lehet neked jó, de nekem mondhatni megalázó.

2014. márc. 17. 23:10
 28/34 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ne merd nekem írni, hogy ne személyeskedjek! Ha pedig nem tetszik valami, akkor nem kell a másikat leszarni/semmibe venni (plusz még nyomatékosítani), és így a másik is barátságos lesz.
2014. márc. 17. 23:15
 29/34 anonim ***** válasza:

figyeljetek, annyira ellenséges lett a topik, hogy részletesen nincs gyomrom elolvasni. pedig egyszerűen indult. kedvescsaj bámulja a földet, mert csak, kutyásfiú azt mondja, ugye, milyen szikár a szél? és minden siklik és tova és kutya.

nem örülök a valóságnak,

11/17.

2014. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
De most mit tehetnék, gyakorlatilag az első hozzászólásában le lettem sajnálva, mintha egy darab senki lennék. Aztán ha valaki mégis végigolvassa, azt látja, hogy adott egy tök normális életrevaló srác, meg egy furcsa lány, aki még fellengzősködik is. Ezt nem hagyom senkinek, sértő rám nézve, de még a férfiakra is, ha ennyire fent hordja az orrát, hogy képletesen letojik engem, plusz még azt sem hiszi, hogy létezne (későbbiekben) LEGALÁBB EGY neki való jelölt. Ez nem gyengén öntelt megjegyzés.
2014. márc. 17. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!