Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kedvelitek a kutyás...

Lányok, kedvelitek a kutyás fiúkat? ^_^ Nyilván minimum átlagosnak kell kinézni, ez nálam bőven meg is van, de szívesen vennétek, ha egy kutyákat tartó gazdi menne oda Hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Esetleg ti odamennétek hozzá, ha egy kicsit is szimpatikus a férfiú?

#kutya #férfi #viselkedés #lány #kinézet #gazdi #szimpátia #öltözék #nem gyógyszerész hanem szim-patikus
2014. márc. 17. 13:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"De most mit tehetnék, gyakorlatilag az első hozzászólásában le lettem sajnálva, mintha egy darab senki lennék. Aztán ha valaki mégis végigolvassa, azt látja, hogy adott egy tök normális életrevaló srác, meg egy furcsa lány, aki még fellengzősködik is. Ezt nem hagyom senkinek, sértő rám nézve, de még a férfiakra is, ha ennyire fent hordja az orrát, hogy képletesen letojik engem, plusz még azt sem hiszi, hogy létezne (későbbiekben) LEGALÁBB EGY neki való jelölt. Ez nem gyengén öntelt megjegyzés."


Nem lesajnálva, csak ignorálva nem ugyanaz. Az neked lehet, hogy tök normális hogy vadidegenekhez odamész és elvárod hogy kedvesen fogadjanak, lehet neked az is normális hogy kutysétáltatás ürügyén csajozz, nekem nem normális. Nem fellengősködöm, nem tudom miért sértő bármelyik férfire nézve is is hogy most semmit nem akarok senkitől. Ha sértő rád nézve ha nem úgy fogadlak mint valami csodát akkor itt nem az én egommal van baj. Mi az hogy nem hagyod, mit nem hagysz? Ne nevettesd ki magad.


Az meg se fordult a fejedben kérdező, hogy talán nem azért gondolom így a párkérdést mert tudom hogy velem van a baj? Öntelt lennék, mert még nem találkoztam olyan emberrel akit el tudnék képzelni magam mellett. És azt se nagyon hiszem hogy sok pasi vágyna ilyen nőre mint mint én.

2014. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

megértem, előző, ha most senkit se fogadnál szívesen. és a kérdező valóban semmit nem várhat el (ugyanúgy, ahogy bármilyen más ismerkedési helyzetben sem).

de nem a k i baszott kutyával van a baj.

van, aki cigit, van, aki kistáskát, van, aki tévéműsort vagy más programot rak maga meg a másik közé. ez mind ad minimális biztonságot, hogy nem csak neked kell brillírozni. én ezt akárhány évesen sem ítélem el. cserébe viszont attól, hogy elviszel életem legjobb koncertjére/ugyanúgy szereted az állatokat, mint én, nem fogok a karjaidba zuhanni. DE tökjó mégis.

11

2014. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

"És azt se nagyon hiszem hogy sok pasi vágyna ilyen nőre mint mint én."


De basszus miért gondolod ezt? Miért nem hiszel magadban, miért hiszed (eddig én pont az ellenkezőjét gondoltam a magas egódról), hogy nem vágyhatna rád senki? És miért nem adsz esélyt a férfiaknak? Férfiakról beszélnek, nem rólam, és nem a hülye idiótákról. Eddig úgy tűntél olyannyira nagy numerának gondolod magad, most viszont elkezdtelek őszintén sajnálni. Nem rossz indulatból, ellekezőleg.


Nehogy leírd, hogy "nem kell engem szánni". Tudom, hogy ezt gondolod, de mégis kicsit sajnállak, ha valóban így gondolod.



"Úgy fogadlak mint valami csodát".


Mint embert! Csupán azt várom, amit más is a helyemben. Emberként fogadj! És ne nézz át rajtam.


Az lehet, hogy neked normális, ha letojnak téged, az lehet, hogy neked normális, ha kijelentik, jóformán emberszámba sem vennének ilyen helyzetben, nekem nem normális.


Nem kell a karjaimba ugranod, ez még a tizenegyesnek is leesett, de legalább egy nyavajás mondatot mondj, teszem azt: "jaj de szép/aranyos/óriási kutyus". AZTÁN LEGFELJEBB TOVÁBBMÉSZ.


Senkit nem gyűlöltek még meg azért, ha mégsem maradt ott. Én sem tenném, hidd már el. :)

2014. márc. 18. 20:15
 34/34 anonim ***** válasza:

"De basszus miért gondolod ezt? Miért nem hiszel magadban, miért hiszed (eddig én pont az ellenkezőjét gondoltam a magas egódról), hogy nem vágyhatna rád senki? És miért nem adsz esélyt a férfiaknak? Férfiakról beszélnek, nem rólam, és nem a hülye idiótákról. Eddig úgy tűntél olyannyira nagy numerának gondolod magad, most viszont elkezdtelek őszintén sajnálni. Nem rossz indulatból, ellekezőleg."


- Nyugodtan sajnálj, nem igazán érdekel a dolog. Sértegesz vagy sajnálsz igazából nincs jelentősége, egy-egy válasz erejéig ok de mélyebben nem érint meg. Btw amit írtam igaz, nem azt mondom, hogy senkinek nem kellenék vannak jelentkezők sajnos ( azt írtam korábban hogy nem soknak, nem pedig azt hogy egyiknek sem). Hinni meg hiszek magamban, tudom mire vagyok képes és már az sem kevés amit eddig elértem. Mint azt már szintén mondtam tisztában vagyok a hibáimmal de az erőségeimmel is. Nem dicsekvésből, de a legtöbb férfit könnyedén tudnám manipulálni csak nem akarok bábszinházat magam köré.


"Nehogy leírd, hogy "nem kell engem szánni". Tudom, hogy ezt gondolod, de mégis kicsit sajnállak, ha valóban így gondolod."


- írja a fene, sajnálj ha neked az esik jól



"Úgy fogadlak mint valami csodát.

Mint embert! Csupán azt várom, amit más is a helyemben. Emberként fogadj! És ne nézz át rajtam."


- Pedig ezt szoktam tenni ha valakivel nem akarok beszélni. Ha simán közeledik akkor annak udvariasan megmondom hogy kösz de inkább hagyjon magamra. Ha viszont valaki ellenszenves (te többek közt ezek oko miatt: benned fel se merül hogy zavarod a másikat, és továbbra is csak ürügynek viszed le a kutyát, egyébként ha valaki vigyorog a képembe mint a tejbetök az kifejezetten idegesítő nem tudom ilyen vagy-e de a túlzott smiley használatod nekem ezt mutatja, persze tévedhetek) mint pl te lennél kérdező, amellett elmegyek.



"Az lehet, hogy neked normális, ha letojnak téged, az lehet, hogy neked normális, ha kijelentik, jóformán emberszámba sem vennének ilyen helyzetben, nekem nem normális. "


- Engem senki se szokott letojni, emberszámba vesz és megbecsül mindenki a környezetemben, bár igaz hogy én a saját dolgommal foglalkozom és nem zargatok idegeneket. Lehet én gondolom rosszúl de szerintem lehet egy lányon látni ha nyitott az ismerkedésre és küldi a jeleket.


"Nem kell a karjaimba ugranod, ez még a tizenegyesnek is leesett, de legalább egy nyavajás mondatot mondj, teszem azt: "jaj de szép/aranyos/óriási kutyus". AZTÁN LEGFELJEBB TOVÁBBMÉSZ."


Miért mondanék? Szeretem a kutyákat kifejzetten de ha nem tetszik nem fogom dicsérgetni max nem mondok rá semmit. Egyébként az előbbi írásodba még téged kellett volna észrevegyelek és emberként bánni veled mostmeg a kutyára mondjak valami szépet aztán menjek tovább? Én különben sem beszélek így. Nekem kutyám van nem kutyusom, és nem szoktam ömlengeni róluk. (szörszállhasogatásnak tűnik, de ha mondanék egy ilyet a családom, barátaim megkérdeznék hogy mit ittam/szívtam)


"Senkit nem gyűlöltek még meg azért, ha mégsem maradt ott. Én sem tenném, hidd már el. :)"


- Én készséggel elhiszem neked, de kicsikét képzavarban vagy. Azért megyek el mert nem akarok az adott emberrel beszélgetni vagyis ami motvál az az, hogy minnél hamarabb kinn legyek egy számomra kényelmetlen helyzetből. Az hogy egy tök ismeretlen ember meggyűlöl-e ezért a legkevésbé se érdekel.

2014. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!