Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kedvelitek a kutyás...

Lányok, kedvelitek a kutyás fiúkat? ^_^ Nyilván minimum átlagosnak kell kinézni, ez nálam bőven meg is van, de szívesen vennétek, ha egy kutyákat tartó gazdi menne oda Hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Esetleg ti odamennétek hozzá, ha egy kicsit is szimpatikus a férfiú?

#kutya #férfi #viselkedés #lány #kinézet #gazdi #szimpátia #öltözék #nem gyógyszerész hanem szim-patikus
2014. márc. 17. 13:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

nem értem, miért kifogásoljátok, hogy a kutyát erre "használja". a kutyának nem fáj. bébit tologatva talán már gázabb ismerkedni:)

az állatok tökjó téma beszélgetéshez. vagy úgy értitek, hogy ha a kutya aranyos, akkor attól tévesen a srácot is annak tartom? na ez a gyík gondolkodás, nem a kellemest kombinálni a hasznossal.

2014. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem venném zokon, de a strácot bizony letojnám a kutyával foglalkoznék. Persze csak ha nem szőnyegcirkáló azokat nem szeretem.
2014. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Na látjátok, így is lehet! Ahogy a tizes, tizenegyes írta, és ez a lényeg: "Különben jó, ha kutyával mész oda. Nem olyan direkt, nem olyan rámenős a hatás, és nem kell arról beszélgetni, hogy mi a neved."


Köszönöm a kommenteket! Mindenki megkapta amit érdemelt.


Ti pedig szerencsétlen beugatók, de nagy műmájereknek hiszitek magatokat, arc nélkül ismeretlenül beszólni egy vadidegennek a neten, ehhez nagy teljesítmény kellett, tuti frankók vagytok! :D Még a végén találtok is valakit, aki egy hangyányit is felhúzza magát egy ilyen nevetséges semmiségen, előre sajnálom szegényt! :D


A többieknek tényleg köszönet! :)

2014. márc. 17. 15:47
 14/34 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért vagy ennyire "kedves" miért hanyagolnád a másikat - neked jó lenne, ha a te fejedre is szarnának egy szép kövéret? :D Ugye, hogy így már nem is olyan frankó a dolog.

Szóval csínján az ilyen kijelentésekkel, nagyon nem lenne jó neked, ha az esetleges kiszemelted magasról letojna.

2014. márc. 17. 15:50
 15/34 kösziaválaszaitokat válasza:
ha aztgondolod , hogy helyes vagy minek kutya a csajozáshoz?ne azért tartsd már a kutyád , hogy legyen csajod
2014. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

"Utolsó, miért vagy ennyire "kedves" miért hanyagolnád a másikat - neked jó lenne, ha a te fejedre is szarnának egy szép kövéret? :D Ugye, hogy így már nem is olyan frankó a dolog.

Szóval csínján az ilyen kijelentésekkel, nagyon nem lenne jó neked, ha az esetleges kiszemelted magasról letojna."


Azért vagyok ilyen "kedves" mert aki csajozásra használja a kutyáját azt én nem sokba nézem. Az a kutya valószínűleg több figyelmet érdemel mint a gazdája aki így csak kihasználja. Amúgy meg nem vagyok híve az utcán, parkban való ismerkedésnek.


Nincs kiszemeltem (soha nem is volt) és nem keresek kapcsolatot. Érzelmileg nem is került igazán közel hozzám még soha senki úgyhogy nem hiszem, hogy a közönytől a tónak mennék bánatomban.

Nem vagyok kedves, aranyos lány, sose voltam az, nem gorombáskodom udvarias vagyok de semmi kedvem egy vadidegennel jópofizni aki kéretlenül jön. Tisztában vagyok a szavak súlyával. Pontosan tudom mit írok, és továbbra is tartom magam a korábban fent említettekhez.

2014. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

én nem úgy vettem ki a kérdező szavaiból, hogy csak erre kell a kutya. hanem hogy ha van, azzal jó benyomást tesz-e.

11

2014. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

De akkor (ezt kivételesen nem bántásnak szánom, de ha már az őszinteségnél tartunk, én is az leszek veled) nem lehet, hogy valami nagy baj van veled?


Én legalábbis nagyon nem örültem volna neki, ha soha senki nem került volna igazán közel hozzám (pedig köszönöm szépen, teljesen egészséges férfiból vagyok, úgy írom ezt neked).


A kapcsolatok a kéretlenül jött vadidegen emberekből alakulnak ki.


Igen, akár a parkban is.

2014. márc. 17. 16:30
 19/34 A kérdező kommentje:

"Én nem úgy vettem ki a kérdező szavaiból, hogy csak erre kell a kutya. Hanem hogy ha van, azzal jó benyomást tesz-e."


Igen, 11 / 17-es! Jól látod.


Ki az az idióta (akinek nem inge, nem veszi magára), aki azt hitte idáig, hogy nekem CSAK arra(???) kellene egy kutyus? Jézusom, ilyen ember egyszerűen NINCS a Földön, aki kizárólag emiatt tartana háziállatot!

Ez volt a nap vicce! :D

2014. márc. 17. 16:34
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy baj lenne velem, úgyanúgy képes vagyok megélni az érzelmeket mit bárki más. Csak a szokásosnál jóval kevesebb emberi kapcsolatot igénylek és jól elvagyok egyedül. Tudok alkalmazkodni ha kell és a szeretteimmel nagyon türelmes vagyok de nem érdekel a többi ember.


Te közvetlen ember vagy én nem. Különbözünk van ilyen, sokkal jobban szeretek egyedül kilovagolni vagy csak beülni a kocsiba a saját zenémmel mint társaságban. Ha a kutyát is kiviszem sétálni akkor a kutyával foglalkozom és élvezem a nyugalmat amit a természet ad. Társalgok én eleget emberekkel munkában. A férfiakra meg nem haragszom (bár a jó ég tudja, hány idiótát sodort már a szél az utamba) de egy olyannal se találkoztam még akivel el tudnám képzelni az életem, abban sem vagyok biztos hogy létezik ilyen egyáltalán.

2014. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!