Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a Margit-szigetre szép...

Ha a Margit-szigetre szép napos délutánon egyedül kiülök tanulni/olvasgatni, van rá esély hogy srácok odajönnek?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok rá, hogy kimegyek vagy a futópálya mellé a padokhoz tanulni, vagy inkább a nagy füves placchoz és ott a jó időben tanulgatok, napozok, olvasgatok. Egyedül tudnék csak menni, és mindig eljátszom a gondolattal, hogy akkor majd lehet arra esély, hogy egy srác odajön hozzám beszélgetni ismerkedni egyebek.

Lehet ez így? Vagy nem jönnének oda? Szánalmas látványt nyújtanék, vagy túl kiszolgáltatott?

17/L



2014. márc. 21. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én már nem mennék oda, mert úgyis csak elküldenének...
2014. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Sanker ***** válasza:
100%

egyszerű ismerkedési helyzet, ez olyan lehetőség, mint üres kapuba gólt rúgni :D kihagyhatatlan, szóval biztos, hogy valaki odamenne hozzád, akár én is


szeretem a kihívásokat, nem okoz gondot a csajozás, utcán lazán ismerkedek :)

2014. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

Már nem azért de szerintem oda egyedül csak futni mennek az emberek. Akik többen vannak azok többnyire ketten és ők randizni mennek oda. Vagy turisták akik megnézik a szigetet.

Nem értem, hogy miért gondolod azt hogy ezek az emberek majd kíváncsiak lesznek rád?! Több esélyed van ha lemész az utcátokba. Pasik nem járnak oda ismerkedési céllal. Nekünk ilyen sületlenség meg sem fordul a fejünkben!

2014. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sanker ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, ne mondj már ilyen butaságot. Mindenki ott ismerkedik ahol akar. Akinek a sportos csajok tetszenek, az valószínű a Margitra megy, ahol jó eséllyel talál futó/görkoris/biciklis lányt.

Egyébként ott van a Városliget is, ja és nem budapesti vagyok...

2014. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
50%

A válasz: egy nagy igen, mindenféle feltételel nélkül. :)

Írj hogy mikor lennél kint, aztán várj a megszólításokra, kezdeményezésekre. :)


Ja, az tényleg fontos, hogy ne egy darab @@@kupacként legyél ott mint aki tényleg mindenáron arra vár és azt szeretné hogy oda menjenek hozzá...

Na, további jó éjt és jó hétvégét mindenkinek! :)

2014. márc. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 strikeman válasza:
67%
Egyáltalán nem szánalmas. Csak azt feltételezi az ember, hogy egy lány azért megy ki a Margitszigetre egyedül olvasgatni, hogy békén hagyják és nyugodtan tudjon üldögélni és olvasni. Szóval én eddig ezért nem mentem volna oda... Nem is gondoltam, hogy valaki meg szeretné, ha oda menne hozzá valami értelmesebb srác :).
2014. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 strikeman válasza:
Bár a formámat ismerve, ha kint lenne a szigeten 100 csajszi és csak egy lenne közülük, aki elhajt, én tuti ahhoz mennék oda :).
2014. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Épp meg akartam kérdezni, hogy fiú vagy lány a kérdező:))) mikor láttam hogy lány
2014. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú, hogy ilyen kevesen járnak oda egyedül csak ismerkedni. Azt hittem ez természetes... Ha Bpi lennék ott lógnék naponta hátha megtalál valaki aki nem csak hányni akar hétvégenként... :D


23l

2014. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A futópályán jól lehet ismerkedni.. ma is futottam valaki után egy fél kört, nagyon inspiráló volt a feneke. ;) Csak láttam a kezén a gyűrűt.. :(

30/F

2014. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!