Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakorisok! Szerintetek hol...

Gyakorisok! Szerintetek hol érdemesebb ismerkedni? Itt vagy egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? :D 21/L

2014. márc. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
itt :D
2014. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha értelmes vagy és komolyan gondolod akkor akár hol. Itt is! Én is keresek de nem igazán találok olyan nőt aki komolyan is gondolja!
2014. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tinder-t próbáljátok ki. Kevesebb mint 4 óra alatt találtam magamnak társat.
2014. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mr. Truth ***** válasza:

Szerintem itt... Társkereson mindenki kampányszöveget ír és a legelönyösebb képeit rakja ki

A másik fél képeket néz és az alapján ítél

A gyakori annyiból jobb hogy itt előbb leveleztek és csak akkor van képcsere ha mindketten ugy gondolják... Ez sem sokkal jobb de több mint a semmi

2014. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Élőben
2014. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt én tudtam pár értelmes lánnyal beszélgetni, de úgy különösebben nem történt semmi 22f
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
eggyik se! ÉLŐBEN! akkor látod meg igazán hogy milyen egy ember, nem egy képen.
2014. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én igazából egyiket sem kultiválom,mivel az internet világában az átlag színvonal mindenhol ugyanaz körülbelül.
2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Aladárkiss ***** válasza:
Élőben, szemtől szemben szerintem jobb ismerkedni. Hamar kiderül, hogy vonzódsz e a másikhoz,másnéven kémiának hívják. A társkeresőkön mindenki azt mond amit akar, olyan beállított képet tesz ki ami a legelőnyösebb. Itt is megpróbálhatod, de mivel anonim az egész itt is lehetnek vetítések. Sok sikert akármelyiket is választod. A kérdésed miatt, biztos innen is fogsz, egy pár levelet kapni :)
2014. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettővel az a gond, hogy túlnyomó többségében olyanok lógnak naponta órákat a neten, akik nem csinálnak semmit... Na jó, a vasárnap este kivétel. XD XD XD
2014. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!