Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van némi remény számomra?...

Van némi remény számomra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan lányok véleményére lennék kíváncsi akik nehezen adják a fejüket arra h közelebbről megismerjenek egy fiút.

Nos az lenne a kis sztorim, hogy lassan 2 hónapja beszélgetek fb-on egy lánnyal és nem tudom helyrerakni magamban a dolgot, hogy csak egy beszélgető partner lennék vagy esetleg a későbbiekben több is lehetne.

Az a típus vagyok aki érzelmekről ilyen formában nem szeret beszélgetni viszont bármi másról nagyon szívesen ezért az érzelmeket fel sem hozom... csak szemtől szemben

Felvetettem már párszor a gondolatot h találkozunk, de sajna nem jött össze vagy csak ő nem akar hisz az ember arra nem szakít időt amire nem szeretne.

A fb-on nagyon jól el tudunk beszélgetni.

Viszont találkozás alatt nem azt értem h egyből egymás karjaiba kellene borulni hanem séta meg személyesen is megismerjük egymást és utána eldől h hogyan tovább.

Mennyi ideig szoktátok húzni az időt míg megismeritek a beszélgető partnert, mire azt mondjátok h ok ő normális lehet találkozok vele legalább 1x?

Köszönöm h elolvastad kedves válaszoló :)

22/F



2014. ápr. 1. 00:29
1 2
 1/12 viktorvarga ***** válasza:

tom h nem férfiak véleményére vagy kíváncsi,ért hátha nemgáz h irok...

szerintem facebokon nem lehet összejönni nőkkel,csak úgy h találkozás követően el dumalgatsz vele.de sokáig nem lehet huzni a találkozást.szerintem ha nem akar találkozni hagydapi csába.mert csak szo pat.

2014. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Semmi probléma :)

igazad van lehet az lesz még 1x megkérdem h találkozunk-e és ha akkor is lesz valami kifogás akkor nem erőltetem.

Nem futok olyan busz után ami nem vesz fel :D

2014. ápr. 1. 00:38
 3/12 A kérdező kommentje:
ja és nem szeretnék összejönni fb-on senkivel csak szimpatikus ahogy eddig megismertem ezért szeretnék vele személyesen is találkozni...
2014. ápr. 1. 00:39
 4/12 viktorvarga ***** válasza:
azabaj h amelyik jólnézki annak 20 an irogatnak minden nap.leszarja az egészet.nefélj találkozgataz csávokkal.még dugis.mongyuk végülis ha teis unatkozol jolvanaz..
2014. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát közös ismerőstől tudom h nem az a típus aki csak úgy fűvel fával meg lassan 4 hónapja ért véget egy kapcsolata...

Szóval nem tudom, de az elképzelhető h sokan akarnak a kedvében járni

2014. ápr. 1. 00:56
 6/12 anonim válasza:
Háááát ez a 20an írogatás annyira igaz! És én még nem is nézek ki valami jól..... m1 tényleg nagyon sokan "Nyomulnak" facebookon, de az előző barátomat pl ott ismertem meg és nem szartam le mert ő volt az egyetlen akivel eltudtam normálisan beszélgetni (többieknek 1-2 szavas válasz, és kb 1-1 beszélgetés...)
2014. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy újabb pasi vélemény számodra:D én nem várnék két hónapot hogy talizzon velem a csaj 1. azért nem talizik mert nem jövök be neki 2. tényleg ennyire elfoglalt de akkor amúgy se lenne könnyü talizni vele. szóval mondjuk esetleg 1 hónap max szerintem de kb 1 hét után kiderül hogy szimpatikus e valaki aztán lehet találkozgatni pár hétig majd kb 1 hónap ismerettség után lehet kapcsolat vagyis nekem ez a véleményem
2014. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vakondegér válasza:

Igazából ez a kérdés megkíván némi férfi választ is. 2 hónapig húzódik a találkozás ami borzasztóan sok idő. Már korábban 1-2 hét után találkozni kellett volna vele, legalábbis elhívni egy találkára. Hívd el valahova és ha visszakozik akkor próbálj érvelni hogy miért találkozzatok. Vagy bízd rá hogy mikor és hol. Lássa benned az erős érdeklődést.


Még annyi hogy valamilyen szinten valamivel kapcsolatban mutass érzelmeket mert a lányok szeretik a lelkizést! Ha szerencséd van akkor ő is érzelgősködni kezd.


23/f

2014. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pont azért szeretném elkerülni a mélyebb érzelmeket mert szerintem ebben a formában a beszélgetések túl személytelenek.

Én is hibás vagyok mert nem jól sült el egy 2 éves kapcsolatom és nem szeretnék semmibe sem belerohanni ész nélkül.

2014. ápr. 1. 09:25
 10/12 vakondegér válasza:

"Pont azért szeretném elkerülni a mélyebb érzelmeket mert szerintem ebben a formában a beszélgetések túl személytelenek. "


Ez nekem magyarázatra szorul. Direkt személytelen beszélgetéseket folytatsz (mert kb. ezt írtad le) vagy csak elírtad?

2014. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!