Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van némi remény számomra?...

Van némi remény számomra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan lányok véleményére lennék kíváncsi akik nehezen adják a fejüket arra h közelebbről megismerjenek egy fiút.

Nos az lenne a kis sztorim, hogy lassan 2 hónapja beszélgetek fb-on egy lánnyal és nem tudom helyrerakni magamban a dolgot, hogy csak egy beszélgető partner lennék vagy esetleg a későbbiekben több is lehetne.

Az a típus vagyok aki érzelmekről ilyen formában nem szeret beszélgetni viszont bármi másról nagyon szívesen ezért az érzelmeket fel sem hozom... csak szemtől szemben

Felvetettem már párszor a gondolatot h találkozunk, de sajna nem jött össze vagy csak ő nem akar hisz az ember arra nem szakít időt amire nem szeretne.

A fb-on nagyon jól el tudunk beszélgetni.

Viszont találkozás alatt nem azt értem h egyből egymás karjaiba kellene borulni hanem séta meg személyesen is megismerjük egymást és utána eldől h hogyan tovább.

Mennyi ideig szoktátok húzni az időt míg megismeritek a beszélgető partnert, mire azt mondjátok h ok ő normális lehet találkozok vele legalább 1x?

Köszönöm h elolvastad kedves válaszoló :)

22/F



2014. ápr. 1. 00:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát igazából nem merülök bele olyan témákba hogy milyen számára az igazi szerelem meg az ilyen érzelgős dolgokba, mert szerintem ezek a dolgok nem fb chat téma hanem ezeket a dolgokat személyesen élőben szemtől szemben kellene megbeszélni.

inkább az ilyen kedvenc kaja milyen napod volt témákról beszélgetünk meg ilyen felszínesebb dolgokról.

bókolok neki meg ilyesmi szóval nem személytelenül beszélgetek vele csak nem szeretnék ilyen témákat kimeríteni. De lehet h én vagyok ilyen maradi... nem tudom

2014. ápr. 1. 16:49
 12/12 vakondegér válasza:
És az nem jutott aeszedbe hogy ha nem beszélgetsz vele párkapcsolatos témákról (amit te is írtál, milyen az ideálja, elvárásai stb..)akkor ő azt úgy veszi hogy csak barátok vagytok? Mert nekem kb ez jött le 1 sec alatt. És ha randin szeretnéd ellőni ezeket a témákat akkor siettetned kéne a randizással! Ilyenekbe jobb belegondolni mert hoppon maradsz.
2014. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!