Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuuk! Miert nem mertek Ti...

Fiuuk! Miert nem mertek Ti kezdemenyezni egy lanynal? Mitol feltek? Mit tehet egy lany, hogy oda merjetek menni, megszolitani, megismerni?

Figyelt kérdés
Boccs az ekezetek miatt...:)
2014. ápr. 1. 23:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Tobben irtatok, hogy helyzettol is fugg... milyen az idealis helyzet? :)
2014. ápr. 1. 23:41
 12/28 anonim ***** válasza:
A helyzet az szinte mind1, csak nem árt jelzéseket adni. Mert csak úgy idegenekhez odamenni, az nem szokott nálam bejönni...
2014. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kérdező kedves vagy én meg a 9-es.

Egy a gond,én már nem hiszek a mesékben sajnos.8 éven keresztül próbáltam érte mindent megtenni,és végig kell néznem naponta a sok szerelmes párt úgy,hogy másnak 1-2 hónapon belül simán összejön egy kapcsolat.Nekem 8 évem ment rá a semmiért tulajdonképpen,ez leamortizált engem lelkileg,félénk és önbizalomhiányos lettem,megaláztak és még egy csókot nem kaptam életemben nőtől.

Szerinted mit kéne gondolnom?

Amúgy én szívesen odamennék,ha látnék bármi jó jelet a lánytól,de manapság a lányok/nők arcán semmit nem látni,komolyan.Csak nézegetnek és ennyi.

2014. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Fiatal vagy, meg nem kestel le semmit (szerintem), amit ne elhetnel at most! Hajra!:)
2014. ápr. 1. 23:56
 15/28 anonim ***** válasza:

Apa nélkül nőttem fel, erre tudnám fogni, hogy miért jövök zavarba a lányok közelében.

Ha mosolyogna a lány, körbe nézek "menekülően"="jaj ne, most rám néz? mit kéne tennem, nem tudok mit mondani, biztos nem rám néz", aztán bólintana, intene, akkor persze, könnyen menne, de ilyen meg nem létezik.


Alapjáraton ha én kezdeményezek, ami ritka, akkor rettentően zavarba jövök, és nem tudok mit szólni, nem én vagyok abban a pillanatban, nem tudok felszabadultan viselkedni, mintha felelnék.

De ha a lány megértő, türelmes, akkor persze könnyebb lenne legyőzni ezt a gátlást. De kinek kell egy ilyen srác, ilyen csak a mesében van.

2014. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy van ilyen lany... csak ok is olyanok mint, Te, ugyanazt gondoljak, olyan helyzetben, mint amit leirtal...:) merj egy picit kockaztatni! Egyebkent tenyleg drukkolok neked!:)
2014. ápr. 2. 00:05
 17/28 anonim ***** válasza:

1 pozitiv visszajelzest sem kaptam meg eddig egy lanytol sem, igy aztan az onbizalmam igen csekely .

A minap lattam, a vonaton egy szamomra oly szimpatikus leanyzot, latszott rajta hogy csendesebb, visszahuzodosabb de nem volt hozza batorsagom megszolitani, pedig ugyanott szalltunk le. :/ Gyonyoru szemei voltak, meg most is latom magam elott. :O

2014. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ha megtehetned, hogy ujra eld azt a napot, megszolitanad?
2014. ápr. 2. 00:14
 19/28 anonim ***** válasza:
Jo kerdes. Elmeletben azt mondanam hogy igen, viszont a gyakolatban van nalam a hiba. :/
2014. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
*gyakorlatban
2014. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!