Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuuk! Miert nem mertek Ti...

Fiuuk! Miert nem mertek Ti kezdemenyezni egy lanynal? Mitol feltek? Mit tehet egy lany, hogy oda merjetek menni, megszolitani, megismerni?

Figyelt kérdés
Boccs az ekezetek miatt...:)
2014. ápr. 1. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

15#-ös vagyok.


Nálam is van egy ilyen lány, mint a 17-esnél. Viszont én tudom is a nevét, de ő nem tudja, hogy létezek. És nem. Még így sem tudom megszólítani.

Miért húzom az időt? Várok arra a pillanatra, amikor úgy érzem, hogy a legjobb vagyok... jó kifogás, nem? -_-

Pedig ha egyszer összejönne, ölelném, csókolnám a páromat, nem bánná meg, hogy idejét, energiáját fordította a falak ledöntésére.

2014. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Nightek válasza:

Én valahogy világ életembe nem tudtam odamenni és leszólítani egy vadidegen csajt. Egyszerűen valahogy nem megy, mert most mit mondjak neki egyrészt, másrészt eléggé izgulós és görcsös típus vagyok és ezt nagyon meglátszik rajtam, a lányok/nők pedig sokkal jobban olvasnak a nonverbális jelekből, tehát tiszta idiótát csinálok magamból ahogy hebegek habogok remegek. Már pedig ezt tudomásom szerint nem díjazzák a hölgyemények.

Ha valami rendezvény, kiállítás, előadás vagy valami közösségi eseményen van az illető lány az annyiból egyszerűbb hogy legalább van közös téma, de még mindig ott van az az érzés hogy kiröhög mert ott szerencsétlenkedek neki. A másik nagy hiba hogy én nem nagyon tudok olvasni a női jelekben, holott utána is olvastam egy keveset a női testbeszédnek, de valahogy sose sikerült egyaltalán látni egy olyan lányt aki felém ilyen jeleket küldene :/

2014. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Ez egy jó kérdés! Én is olyan félénk voltam mint a 9-es, de próbáltam kitőrni ebből az egészből, és egész jól haladtam vele...ha tudok pár jó tippet adni az elősször is az, hogy próbáld magad elfogadni olyannak amilyen vagy keltsd fel az érdeklődést saját magaddal szemben...érezd vonzónak magad...miután te is kezded elhinni ezt azután egy kis jókedv, és viccelődés meg utalgatás arra, hogy "igaz milyen jol nézek ki?" csodákra képes...lehet, hogy furán hangzik, de működik.... A lányok is olyan képet látnak rólad amilyen képet mutatsz nekik. Ha azt mutatod, hogy egy visszahúzódó, szerencsétlen srác vagy akinek semmi sem sikerül akkor azt is látják. Ha pedig azt látják, hogy probálkozol, és adsz magadra, és kicsit vicces is vagy (egy kis beképzeltség a poén kedvéért abszolut nem gond...persze nem eltúlozva) akkor látnak némi fantáziát benned és olyankor általában a kisugárzása is másabb az embernek... szoval ahoz, hogy lépj ahoz kicsit össze kell szedned magad, s ne csüggedj. Így utólag bocsánat, ha túl hosszu lett, meg azért is elnézést, ha néhol esetleg összefüggéstelennek tűnik, csak így írtam ahogy jött, s remélem azért tudtam segíteni valamit, vagy esetleg, hogy elgondolkozz dolgokon. Béke ja..amugy 24/F voltam
2014. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs, hogy mosolyog és akkor majd odamegyek. Megvannak az okai, de sosem fog megtörténni. Ha akar valamit, majd odajön.

Soha nem kezdeményeznék ismeretlen nőnél!


23/F

2014. ápr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

1. Elutasítástól való félelem

2. Előítéletek, gátlások és önértékelési problémák

3. Kiábrándultság, rossz tapasztalat


Egy lány annyit tehet, hogy megtiszteli a fiút azzal, hogy türelmesen végighallgatja és nem döngöli a földbe már az első szó után.....arra ráér később is!!! :)

2014. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én nem az elutasítástól félek, hanem attól, hogy megaláznak.

Igazából nem is merek már odamenni senkihez, mert a legutóbbi alakalommal azt kaptam válaszul, hogy bottal se nyúlna hozzám.

2014. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2014. ápr. 3. 21:25
 28/28 anonim ***** válasza:
Én már azért nem merek próbálkozni, mert ronda vagyok és folyamatosan visszautasítanak a külsőm miatt vagy csak barátként könyvelnek el... 17/F
2014. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!