Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolnak azok a srácok,...

Mit gondolnak azok a srácok, akik társkeresőn keresnek szexpartnert?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem az ilyen pasikat, mit képzelnek magukról? Ha akkora csődörök, akkor miért nem élőben próbálnak felszedni valakit? Miből gondolják, hogy egy ilyen oldalon több eséllyel szednek fel egy csajt, mint mondjuk egy diszkóban? Nem értem, van aki igenis tényleg normális kapcsolatot keres (bár igaz, lehet én vagyok a hülye, hogy neten próbálkozom..), a pasik nagytöbbsége viszont csak szexet keres, pedig az elvileg nem szexpartner kereső oldal... És a legszebb az egészben, hogy még engem hordanak el mindennek ha nemet mondok egy ilyen "ajánlatra". Ti mit gondoltok erről?

2014. ápr. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

xy nőszemély profilján:

"Célja: ismerkedés, szex"


Hát ezért, többek közt.

2014. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, jössz d.gni ?? :)
2014. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Demkrácia van,azt csinálsz ami jólesik.
2014. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez van a profilomon kedves első :)
2014. ápr. 4. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalon sok a ribi,de az első jelentkező után szerintem el sem olvassák a beérkező üzeneteket,mivel lefekszenek azzal aki a leggyorsabb volt.
2014. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!