Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedés után, mikor...

Az ismerkedés után, mikor telefonszámot is cseréltünk, hány napot érdemes várni a randira hívással? F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2014. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg. Milyen telód van? Színes kijelzős? :DDDD
2014. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
4-et egyszerű arázata van a köznépi hiedelmek 3-napot mondanak na és ha a negyediken hívod el akkor valamiért azt hiszi hogy vékony jégen van és ...... érted :
2014. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

xdd


szerintem 1 napot, max 2-t.


L19

2014. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a telefonszámod? Ha sok 6-os van benne akkor nem fog felhivni!! Személyes tapasztalat... Nekem 3db 6-os is van benne :(
2014. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként lehet, hogy én vagyok kis butus és nemtudoménmi, de én már másnap abban reménykedek, hogy felhív. Ha tényleg tetszek neki, és ő is nekem, akkor baromira nem vagyok kíváncsi a taktikázásra meg a játszadozásra, ahogy én sem teszek ilyeneket. Persze én valószínűleg idősebb korosztály vagyok nálad, a kérdésből kiindulva, bár nem tudhatom. De még tizenévesen se voltam soha ilyen "na várjunk x időt ezzel meg azzal", vagy "jajj, most ne mondjuk/csináljuk ezt, mert rájön, hogy tetszik nekem", mert érted, direkt célom, hogy tudja, ismerje a vonzalmam iránta. És furcsamódon én vagyok évek óta tartó őszinte és romantikus párkapcsolatban, nem az a barátnőm/ismerősöm, aki folyton taktikázott. De kinek mi, ugyebár. Szóval a javaslatom: 1, max 2 nap.
2014. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
max 1-et
2014. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy 2-3 napot. Semmiképp se aznap vagy holnap :D
2014. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!