Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet gazdag egy...

Mennyire lehet gazdag egy lány, aki a Corinthiaba alszik Pesten?

Figyelt kérdés
A Hervisben dolgozom és tegnap bejött egy lány, aki nagyon szimpatikus lett számomra, főleg azért mert amíg segítettem neki a vásárlásban kiderült, hogy ugyanazokat a sportokat kedveljük. Beszéltem vele pár szót és spontán elhívtam egy italra holnapra. Mondta, hogy nem pesti és ma írta, hogy a Corinthianál találkozzunk, mert ott alszik. Megnéztem ezt a hotelt, 5* és egy éjszaka legalább 50 ezer. Kicsit megrémültem, de nem mondanám le a dolgot. Ez a lány vélhetőleg vagyonos, én meg egy csóró vagyok, nem is voltam még ilyen szituációban. :-/ Valaki? Hogy győzzem le az idegességem?

2014. ápr. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha látta, hogy a Hervisben alkalmazott vagy, nem kell izgulnod. Csak nem gondolja, hogy ott havi fél milliót keresel.
2014. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem gondolj arra, hogy a gazdag nőknek is ugyanolyan pu*ncijuk van mint a csóróknak! azok is csak szeretik a szexet :D
2014. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egy Srác Asszem válasza:
nem lehet hogy a corinthia környékén alszik esetleg, teszem fel egy rokonánál csak egyszerűbb ott találkozni mint elmagyarázni hogy a harmadik kisutcán fordulj balra, menj három lépést fordulj el 108fokban, és menj 50 métert és akkor ott leszek, minthogy egy olyan helyet kijelölni amit nem lehet eltéveszteni ? :D csak elméleti feltevés de simán elhet hogy nem konkrétan a HOTELBEN csak a környékén alszik. :D amúgymeg.... mivanakkor ha igen, és gazdag és stb stb.... ha úgy találkoztatok hogy alkalmazottként segítettél neki a hervisben, tudja hogy nem vagy egy milliárdos... és mégis találkozik veled, meg eleve , miért hajtana a pénzesekre ha neki úgyis megvan mindenre a pénze ? :D ne parázz nem lesz gáz, ne kattogj azon hogy most Ő gazdag és csak kaviárt eszik, szerintem nyugodtan meghívhatod egy kávéra ugyan úgy mint egy normális lányt..... ennyi :D
2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, direkt úgy mondta, hogy ott alszik. :-)
2014. ápr. 8. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

"szerintem nyugodtan meghívhatod egy kávéra ugyan úgy mint egy normális lányt"



Mert ha valakinek pénze van az már nem is számít normálisnak igaz?? szánalom...

2014. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!