Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aljas dolog csak azért visszau...

Aljas dolog csak azért visszautasítani egy nő közeledését, mert nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 07:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igen, mert nem tehet erről. Ilyenről pedig amúgy is nehéz beszélni, na meg neki iszonyatos lehet hogy nem lehet gyereke.
2014. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ezt a témát még hányféleképpen teszed ma fel? te is valami ritka értelmes ember lehetsz....


"Férfiak! Ha egy nőnek nem lehet gyereke, akkor ezt közölje a kapcsolat elején, az ismerkedés fázisban, vagy majd akkor, ha komolyodnak a dolgok?"

2014. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
És ugyan miért lenne már aljas? Az emberek többsége gyereket akar. 1-es, eszed neked is 0.
2014. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, ki írta a másikat, nem olvastam. Nekem konkrét problémám van az életemben ezzel kapcsolatban.
2014. ápr. 8. 07:36
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
1#-es vagyok Ezen vitázhatnánk sokáig, én csak a véleményem mondtam el. Tudom hogy mindenki gyereket akar, de arról nem tehet hogy neki nem lehet, emiatt visszautasítani meg szerintem akkor se a legszebb dolog.
2014. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak máshogy nem lehet megoldani a problémát. Nekem legalábbis nem sikerült. Van jobb ötleted?
2014. ápr. 8. 07:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy komolyabbra fordulnak a dolgok, el kell mondani hogy nem lehet gyereked. Így nem árulsz zsákbamacskát.

A nő szempontjából lehet hogy aljas, szemétdolog, ha ilyenkor a férfi visszalép, mert nem a nő tehet erről, de a férfi nézőpontját is megkell vizsgálni egy kicsit.

Mi van, ha a férfi családot akar alapítani, SAJÁT gyerekekkel?

Vagy kompromisszumot köttök, és együtt maradtok, vagy elválnak útjaitok.


Akár aljas dolog, akár nem, én nem ítélem el az olyan férfit, aki visszalépne.

2014. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
1#-es vagyok Igazatok van, elnézést. Elragadtattam magam.
2014. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfit a kapcsolat elején egyáltalán nem érdekli ez, mert nem lehet tudni hogy milyen lesz a kapcsolat, lehet 1-2 év után nem is értik meg egymást, úgyhogy tök mindegy. Max olyan szempontból érdekli az elején, hogy de jó, nem kell gumiba szexelni. Akkor aljas dolog ez, ha már együtt vannak mondjuk 5 éve, és tökéletes minden, és ekkor elhagyja mert ő családot szeretne.
2014. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején kell ezt tisztázni. Ha a férfi a későbbiekben akar gyereket, akkor lépjen vissza. Sokkal tisztességesebb az elején tenni ezt, mint később, amikor a nő már a férfivel képzeli el az életét.
2014. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!