Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aljas dolog csak azért visszau...

Aljas dolog csak azért visszautasítani egy nő közeledését, mert nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 07:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én nem akarok gyereket én örülnék egy ojancsajnak akinek nem lehet vagy nem akar vagy mind2
2014. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak azért szeret egy férfi egy nőt,hogy kölyköt szüljön neki?!De ha már ismerkedésnél az elején közli,hogy mi a "probléma" akkor nem gáz.De szerintem hülyeség csak ez miatt visszautasítani valakit,ha amúgy meg jó ember.
2014. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor viszont hogy lesz család? Már végleges társat szeretnék, de csemeték nélkül nem az igazi.
2014. ápr. 8. 09:31
 14/20 anonim ***** válasza:

Például örökbefogadtok.

Mellesleg, nem az a kérdés, hogy hogy lesz család, az a kérdés, mit szeretsz jobban: a párodat, akivel vagy, de nem lehet gyereke, vagy egy még meg nem született gyermeket egy másik nőtől. Nem tudom, mennyire szereted a szóban forgó hölgyet, és tudnál-e mást is hasonlóképpen szeretni, vagy mindig bánnád, hogy őt elveszíted. Ezeket a dolgokat neked kell mérlegelned. Arra sincs semmi garancia, hogy ha szakítasz, akkor pár éven belül ripsz-ropsz, lesz újra nagy szerelem, és ott minden rendben lesz gyerekvállalás terén. Azzal tisztában vagy például, te hogy állsz termékenységileg? Mert mondjuk elmehetnél egy spermavizsgálatra is, mielőtt elküldesz valakit azért, mert gondjai vannak, nem tudhatod, neked nincsenek-e.

2014. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jól mondja.

Elképesztő, hogy itt a legtöbb férfi szerint nem ér semmit az a nő aki nem tud szülni. Ezek szerint fontosabb a gyerek, bármi áron, mint az hogy talán a meddő nőben találtad meg életed párját? Inkább kidobod, és családot alapítasz egy olyannal, aki végig az előző árnyékában fog élni, mert annak ellenére hogy nem tudott neked szülni, őt szereted? Annyiféle módszer van a családalapításra, örökbefogadás, béranya, mesterséges megtermékenyítés, stb, aki eldob egy nőt csak ezért, az nem szerette igazán. És szomorú, hogy sokak szerint csak erre vagyunk jók, csak a szaporodás miatt kellünk.

2014. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi köze van ennek az aljassághoz?
2014. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem a nő a gond, hanem az, hogy nem akarom a más gyerekét nevelni.
2014. ápr. 8. 12:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy semmit nem ér egy szülésképtelen nő.

Arról van szó, hogy néhány férfi SAJÁT gyereket akar nevelni, nem örökbefogadottat.

2014. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

14. vagyok, én nem mondtam azt, hogy a szülésképtelen nő nem érne semmit. Amit én mondtam, hogy ha már a párja az illető, akit szeret, akkor az első és minimum dolog, amit megtehet, hogy megvizsgáltatja a saját nemzőképességét. Ha nincs gond vele, akkor pedig eldönti, hogy mi a fontosabb számára, a jelenlegi szerelme, vagy pedig a majdani saját gyermek valakitől. Mert itt lényegében erről kell dönteni.

Ha még nem fix párkapcsolatról van szó, amikor ez kiderült, hogy a nőnek nem lehet gyereke, akkor nyilvánvalóan utóbbit ugyanúgy megteheti, és valószínű ha részéről nincs nagy szerelem, a gyerek mellett fog dönteni könnyedén. Ehhez van joga természetesen, mint ahogy egy nőnek is van joga aszerint választani partnert, hogy tervezhet-e az illetővel hosszú távra, házasságot-családot akár.

2014. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Úgy tűnik h a 19-20. században élünk ahol muszáj egy nőnek gyereket szülni csak h legyen egy utód aki örökölni fogja a nemtom mit. Ez eléggé hülyén hangzik de nem értem miért olyan fontos a saját gyerek. Lány vagyok és ezt megalázónak találom h te emiatt akarod visszautasítani. Örülj h van aki szeret.
2014. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!