Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdő bi srác szeretne ismerke...

Kezdő bi srác szeretne ismerkedni hasonló srácokkal, hol érdemes ahol nem folyton csak szex a téma?

Figyelt kérdés
Bp/24/F

2014. ápr. 14. 10:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10/

igen sajnos valószínű, nem tudom miért nincs valaki normális aki megelégedne csak a beszélgetéssel... :/

2014. ápr. 14. 12:00
 12/17 anonim ***** válasza:

"valaki normális aki megelégedne csak a beszélgetéssel"


Ehhez miért kell kifejezetten melegnek/biszexnek lennie a beszélgetőtársnak?

2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 12/

mivel kezdő vagyok, és ebben a témakörben szeretnék beszélgetni :)

2014. ápr. 14. 12:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Furcsa, mikor ezt írják, hogy "kezdő bi srác", láttam én már ezt 40 évesek billentyűzetéből is. Valamilyen szakmában vagy sportban lehet valaki kezdő; de szexualitásban, ami gyakorlatilag születésétől meghatározza az egyén egész lényét szerintem értelmetlen ez a kifejezés. Ha biszexuális vagy, akkor egész életedben az voltál. Olyan nincs, hogy valaki egyszer csak heteróvá, biszexszé vagy meleggé változik, és akkor kezdő lesz a "biség" gyakorlásában.:D A sok félnótás hisz csak ilyeneket, akik folyton azzal jönnek, hogy "jaaj a gyerekek ne lássanak ilyet, mert úgy megsérül a lelkük, hogy egyből melegek lesznek"...


De értem én, hogy még nem voltál fiúval, erre célzol a kezdőséggel... Viszont ha ebben a témában akarsz valakivel beszélgetni, akkor gondolom nem a csincsillák gondozásáról lesz szó.:D

2014. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
# 14 úgy értve kezdő hogy nincs ezen a téren tapasztalatom
2014. ápr. 14. 12:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek, de alapvetően szexhavert keresek akivel lehetne pl a nyáron dumálgatni és szexelni. Így értelmes srácra vágyom:(
2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindehol a sex a téma.

de ha valakivel elkezdesz dumálni akkor a sex után normális témák is lesznek. ezt tapasztalatból mondom.

amikor keresek vkit akkor (nem sex oldalon) akkor azért le kell tisztázni,hogy ki vagyok mit akarok,arra jön egy válasz,és ha a kereslet és a kínálat találkozik akkor lehet normálisan is "ismerkedni".

2014. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!