Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki feladta, hogy...

Van olyan, aki feladta, hogy valaha is lesz valakije?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jön össze, nem vagyok ronda, se kövér, se buta, humorom is van, csak nem vagyok az az idegenekhez odamenő kezdeményező típus. És nem vagyok nyomi se, van életem, de nekem az ismerkedés nem megy, mivel elég sokat bántottak tinikoromban így én nem is merek kezdeményezni, pedig azóta sokat változtam, sokan megnéznek mint nőt, de ennyi, pedig nem vagyok lázadó, beszólogatós típus. Szóval külsőre és emberileg is rendbe vagyok, de én már valahol legbelül kezdem feladni. hogy valaha is legyen pasim.

És nem vagyok túl válogatós, még mielőtt ezzel jönne valaki.


Miért nem kellenek a rendes emberek senkinek?

23/N


2014. ápr. 16. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ne add fel :)
2014. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd lesz valakid :)


Én feladtam, de te ne tedd :)


33+F

2014. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én is a határán vagyok annak, hogy feladom, pedig nincs okom rá.

De nyugi. Sokan keresnek olyat, mint amilyen te vagy :)

2014. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kellenek csak sose találkoznak mert egyik se mer kezdeményezni így van két nagy csoport. :D F/25
2014. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Add fel meg ne is add fel csak sodródj az árral és kész
2014. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,már feladtam.Egyszerűen semmi nem jön össze,túl hosszú lenne részletezni.Pedig normálisan nézek ki,udvarias,kedves,értelmes srác vagyok.Én sem vagyok egyáltalán válogatós,de így se találok magam mellé egy lányt/nőt se,mert nem igazán érdeklem őket...

22/F

2014. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ne add fel! :) ne törődj bele soha! a beletörődés ölni tud, a tettek életben tartanak. járj ki, kávézó akármi nem kell kirakodni, ha látod hogy egy pasi megnéz aki esetleg tetszik küldj felé jeleket hogy tudja kölcsönös a szimpátia, és ne add egy szint alá az igényeid, ha valaki igazán akar megküzd érted és felér majd a vágyaidhoz, szép lány vagy, okos, tehetséges, normális ember a fél kezét odaadná egy ilyen társért, az hogy eddig még nem találltad meg azt jelenti hogy vagy nem kerested eléggé, vagy rossz helyen kerested, kicsit mozdulj ki és tegyél érte, egy koraesti séta a parkban, néha elmenni egy kávéra, vagy csak egykis plázázás és kitudja talán már nem egyedül jössz vissza valahonnan ;) csak ne add fel soha! és ha kell lelki fröccs írj bátran segítek ahogy csak tudok! :)
2014. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én feladtam. Sőt, újabban mindent meg is teszek érte, hogy ne legyen.
2014. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Áhh, én már nagyon rég feladtam, nem is görcsölök rajta. :D
2014. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem adtam fel, szerintem ilyen fiatalon neked sem lenne szabad. Bár tény, hogy néha én is elgyengülök, és egyre nehezebben tudok elképzelni valakit magam mellé, de ezen mindig felül kell kerekedni, különben csak tovább csúszunk a lejtőn.
2014. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!