Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki feladta, hogy...

Van olyan, aki feladta, hogy valaha is lesz valakije?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jön össze, nem vagyok ronda, se kövér, se buta, humorom is van, csak nem vagyok az az idegenekhez odamenő kezdeményező típus. És nem vagyok nyomi se, van életem, de nekem az ismerkedés nem megy, mivel elég sokat bántottak tinikoromban így én nem is merek kezdeményezni, pedig azóta sokat változtam, sokan megnéznek mint nőt, de ennyi, pedig nem vagyok lázadó, beszólogatós típus. Szóval külsőre és emberileg is rendbe vagyok, de én már valahol legbelül kezdem feladni. hogy valaha is legyen pasim.

És nem vagyok túl válogatós, még mielőtt ezzel jönne valaki.


Miért nem kellenek a rendes emberek senkinek?

23/N


2014. ápr. 16. 19:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Viszont a hölgyek általában könnyedén találnak maguknak férfit, még átlagos kinézettel is"


Csak tudod nekünk nem mindegy, milyen pasival jövünk össze, attól hogy van sok jelentkező ez még nem jelenti azt, hogy élünk is a lehetőséggel, ha nincs köztük olyan, aki tetszene. Én legalább is csak azért nem jövök össze egy pasival, aki nem tetszik, hogy legyen valakim. Inkább akkor várok valakire, aki nekem is tetszik.

2014. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én egy pillanatig se gondoltam, hogy akárkivel összejönnél. De egy helyes csajra a legjobbak is hajtanak, bőven van választék. Persze ha nem vagy "menő", átlagos cuccokban jársz stb., akkor lehet, hogy nem vesznek észre úgy, mint egy plázacicát, ez tény. Sajnos az emberek többsége felületes.
2014. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!