Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki feladta, hogy...

Van olyan, aki feladta, hogy valaha is lesz valakije?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jön össze, nem vagyok ronda, se kövér, se buta, humorom is van, csak nem vagyok az az idegenekhez odamenő kezdeményező típus. És nem vagyok nyomi se, van életem, de nekem az ismerkedés nem megy, mivel elég sokat bántottak tinikoromban így én nem is merek kezdeményezni, pedig azóta sokat változtam, sokan megnéznek mint nőt, de ennyi, pedig nem vagyok lázadó, beszólogatós típus. Szóval külsőre és emberileg is rendbe vagyok, de én már valahol legbelül kezdem feladni. hogy valaha is legyen pasim.

És nem vagyok túl válogatós, még mielőtt ezzel jönne valaki.


Miért nem kellenek a rendes emberek senkinek?

23/N


2014. ápr. 16. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kérdést ezekkel a paraméterekkel még egy sráctól is kamunak tartanám, nemhogy egy 23 éves, magát helyesnek, normálisnak tartó nőtől.


Szerintem ez a kérdés kamu.

2014. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11 Nem értem miért kell minden kérdésre azt írni, hogy kamu. Miért olyan hihetetlen, hogy a kérdező az igazat írta? Példának okáért én is ugyanolyan személyiségű vagyok, mint a kérdező. Nem értem ezt a felfogást, hogy ha valaki csaj akkor csak csettintenie kell és már van is pasija, mivel ez nem így megy.
2014. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-esnek igaza van
2014. ápr. 16. 20:32
 14/22 anonim ***** válasza:

Én 2012 Augusztusa óta vagyok úgy vele, hogy már nem izgat ez a kérdés. Próbálok egyszerűen nem gondolni rá! Vannak hullámvölgyek, amikor nehezebb, de már elég jól belejöttem. Úgy vagyok vele, ha lesz valaki, akkor örülök, ha nem lesz, akkor meg egy rakat gonddal kevesebb! (Akinek lelki megnyugvást jelent, nyugodtan off-oljon)

21/f

2014. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a 11-es csak egy jóvilágba született páwa gecci ennyi -.-
2014. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én majdnem

32f

2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
16 éves vagyok,én már feladtam:)))legalábbis a városomban senkit sem fogok találni(nem azért mert nem tetszem senkinek)
2014. ápr. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Màr én is közel állok a feladáshoz (csak azt nem tudom hogy ajánlottan vagy 2bélyeggel tegyen postára)


Jol van na. Tudom hogy gyenge vicc volt:)


Külsőre sem vagyok adonisz alkat+ a nyuszi fogaim is csak ilyenkor husvét tájékán jelentenek előnyt a pàr keresésnél. Szal' ez szerint is csak nagyon kevés nőnél volna esélyem. Ezt a nagyon kevés csajt meg el riasztom a gyerekes, jófiús, komolytalan identitásommal.

23f

2014. ápr. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jelen
2014. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok


Páwa gecci? Az micsoda? #15-ös, te hány éves vagy? 15 éves kisöcsém használ ilyen kifejezéseket. Se füle, se farka, de jól hangzik.


A kérdezőnek meg annyit, hogy számomra kissé életszerűtlen a helyzet. Mondom ezt úgy, hogy nem volt még párom, de 1. férfi vagyok, 2. nem nézek ki kifejezetten jól. Viszont a hölgyek általában könnyedén találnak maguknak férfit, még átlagos kinézettel is. Ezért olyan hihetetlen ez számomra. De persze kivétel erősíti a szabályt, és ha te az vagy, akkor elnézést.

2014. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!