Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden pasi ugyanolyan, nem...

Minden pasi ugyanolyan, nem tudok bízni bennük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen is így gondoltam, aztán jött az exem. Visszafogott, kedves, udvarias srác volt, belőle aztán végképp nem néztem volna ki, hogy 2 év után szextárskeresőzne mellettem!


Tudom, hogy ne ez alapján ítéljek meg mindenkit, de annyi felől hallottam, hogy x megcsalta y-t, szüleim is ezt csinálták, velem is próbálták megcsalni a barátnőjüket...

Olyannyira kiábrándultam ebből, hogy 1 éve nem is vágyom kapcsolatra. Most is randizgattam valakivel, már volt csók is, erre regisztrált újabb társkeresőre, mikor állítólag komolyan gondolta... Minek jöjjek össze valakivel? Sose tudhatom, mit csinál a hátam mögött.. :(

(Hozzátenném, hogy jó emberismerő vagyok, és nem alfahímekkel kezdek..)


2014. ápr. 18. 16:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nők is ugyan ilyenek, megbízhatatlan a 99,9%uk.


Ezért nincs 3 éve senkim és több mint való, ez nem is fog a jövőben se változni!

2014. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna... :'( Nem vagy egyedül a helyzettel.

21/l

2014. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Minden ember ezt csinálja. Nagyon sokat gondolkoztam ezen én is, és azt kell, hogy mondjam, nincs egyértelmű válasz, hogy miért is van ez. Sokan eleve nem tudnak hűségesek lenni, mert nem annyira elkötelezettek, bizonytalanok (saját magukkal is), bizonyos kapcsolatok megromlanak, nem tesznek érte semmit (nem is tudják, hogy mit kellene, családi példa nem volt előttük), mások bepánikolnak, hiányzik nekik a szingliség stb.

Hadd meséljem el az én történetemet. Az exemnek közel fél évig udvaroltam (akkor még messze lakott), mielőtt összejöttünk. 2 évig voltunk együtt, és gyakorlatilag én voltam a mintapasi: Figyeltem rá, kedveskedtem, ha kellett, akkor az asztalra csaptam, mindig döntöttem, mikor kellett, nem nyápickodtam, nem p"csöltem, amikor csak lehetett, megnevettettem, minden egyes apró változást azonnal észrevettem rajta, és megdícsértem, támogattam, mindent megtettem azért, hogy elmondhassa, hogy "ez a férfi az én párom", és mindemellett soha nem csaltam meg, még flörtölni se flörtöltem senkivel. Ehhez képest többször előfordult a 2 év alatt, hogy elcsábult, mert "ezt a lehetőséget nem hagyhatja ki". Mikor kidobtam, hónapokig könyörgött, hogy vegyem vissza, mert "nem tudta felmérni, hogy mit veszíthet, nagyon hülye volt, soha nem talál olyat, mint én (na, ebben maximálisan igaza volt)".

Utólag elgondolkoztam rajta, hogy vajon tényleg kötelezően g"cinek kellett volna lennem, hogy néha érezze, hogy tényleg mit is veszíthet? Végül arra jutottam, hogy vastagon lesz"rom, ha valaki ennyire hülye, mert én akkor se fogom saját magam meghazudtolni, a méltóságom lerombolni.

Én is jó emberismerő vagyok, olyan dolgokat megmondok személyekről, amiket maximum a legközelebbi barátaik tudnak, és azt látom, hogy valami hihetetlen mértékben csalódott, kiábrándult, bizonytalan mindenki.

Szóval, Kedves Kérdező, ha neked valaki elmondja a titkos receptet, akkor meghívlak egy gyertyafényes vacsorára. Mert hogy én képtelen vagyok rájönni, az teljesen biztos.

2014. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!