Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érezhet valamit irántam, vagy...

Érezhet valamit irántam, vagy csak szexuálisan vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szexuálisan vonzódik hozzám, mert kinyilvánította, csak azt nem, hogy ennyiben ki is merül-e a dolog?!


Miből tudnám kikövetkeztetni, hogy érez-e valamit? Lejön a viselkedéséből? Testbeszéd stb? Kb. másfél éve ismerem.



2014. ápr. 22. 15:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindig kinyilvánítja. Állandó téma. :)


Neten mindig is feljön a szexualitás. Az elején szinte csak neten beszéltünk erről,(ő kezdeményezte mindig) személyesen nem igazán. Fura is volt. :D Idővel persze ez megváltozott, gondolom merészebb lett. Sokszor zavarban van, ami ha gyakrabban találkoztunk oldódik valamelyest, (közvetlenebb) azaz oldódott, mert a legutóbbi találkozáskor zavartabb volt szinte, mint eddig bármikor, s ettől én is azzá váltam...bár a legutóbbi találkozás előtt jó pár napig nem láttam, max. futólag.


Mivel látom rajta a feszkót, én is feszült leszek. :D

2014. ápr. 30. 14:45
 12/12 A kérdező kommentje:
Úgy nyilvánítja ki, hogy kíván, megkívánt stb.
2014. ápr. 30. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!