Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zárkózott lányok! Ha valaki...

Zárkózott lányok! Ha valaki meg akarna ismerni titeket és elhívni valahova, hogyan kéne tenni?

Figyelt kérdés
Örülnétek az érdeklődésnek, vagy elutasítóak lennétek? A belső vagy a külső a fontosabb számotokra? Miről beszélnétek szívesen? Mit tartotok fontosnak valakiben? Hova mennétek el szívesen első alkalommal?

2014. ápr. 22. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A kisugárzás ami a legfontosabb, de úgy összességében megnyerő benyomást tesz akkor elfogadnám. Én első helyként egy vacsorát egy étterembe, vagy mozit tudnék elképzelni. Itt nem kell puccos helyre gondolni csillagászati árakra, bőven elég a középszerű hely is, kocsma azért ne legyen, ha a lány nem rocker. De ha meghívna egy szórakozóhelyre az is megfelelő lenne, de mindenképp olyan hely legyen ahol lehet beszélgetni, ne legyen nagy zaj (dübörgő zene). Érezze a hölgy, hogy komolyan érdeklődsz felőle.
2014. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én elsőre egy sétára gondoltam csak úgy egy csöndes parkban vagy hasonló, ahol lehet beszélgetni. Vacsorával első alkalomra szerintem túl sokat kívánnék egyszerre, mármint odamegyek, még nem is ismer, és rögtön vacsorára hívjam?
2014. ápr. 22. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nee nee a séta tökéletes lesz. És kezeld úgy mint akárki mást
2014. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. ápr. 22. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne minden zárkózottabb lány nevében nyilatkozni, de leírom saját véleményem :)

Én örülnék az érdeklődésnek, mert azt feltételezné, hogy a nem műpcsa, de természetesen szép és okos lányok és felkeltik 1-1 pasi érdeklődését. Számomra a belső fontosabb, de persze nem mellőzhető teljesen a külső sem. Ez így elég képmutatónak hangzik, de ha valóban lenyűgöz a stílusa és belső értékei, akkor nem a külseje fog a legjobban érdekelni..:) Én szívesen beszélek fociról, kutyákról, barátokról, nehezen nyílok meg, így jobban szeretem a másik felet hallgatni beszélgetés közben. Fontosnak tartom az őszinteséget, természetes kedvességet és a közös érdeklődést, akár a foci, akár a történelem, vagy bármi más után..:) Sajnos javíthatatlanul szeretek sétálni, így talán az első alkalommal egy séta lenne a megfelelő, egy parkban vagy tó parton..:)

Remélem kielégítő választ kaptál :)

2014. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Minden további tanácsot szívesen fogadok.
2014. ápr. 22. 19:36
 7/12 anonim válasza:

Én örülnék hogy a zárkózottságom ellenére is észrevett:)

Hogy hogyan hívod el, az függ a lánytól is, nem minden visszahúzódó lány egyforma. Először beszélgess vele kicsit, aztán hívd el, biztos igent fog mondani.

Én személy szerint egy sétának örülnék a legjobban, ott beszélgetnénk, megismernénk egymás érdeklődési körét, és ha sok az egyezés, utána az alapján választanám meg a programot.

2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Esetleg még azt leírhatnátok, hogy mik lehetnek azok a tényezők, amik miatt visszautasítanátok egy "kérőt". Előre is köszönöm.
2014. ápr. 22. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnik öszintének. Úgy értem azt lehet levenni a viselkedéséből, hogy nem kapja meg a jó csajokat, ezért ezzel a szürke kisegérrel is beéri.
2014. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Legyél határozott. Ezt a stílusodra értem. Valamelyik kérdésben volt, hogy miért olvadnak el a lányok, ha a pasi mélyen a szemükbe néz sokáig. Hát nem tudom, de ez tényleg így van.

Legutóbb, mikor ezt csinálta nekem valaki, tényleg olvadtam :D Azóta ha erre gondolok, akkor a fejemben is még szebbnek látom az egészet :D

A határozottság és a bátorság rendkívül vonzó tud lenni egy zárkózott lány számára :)

2014. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!