Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csaj kinyilvánította,...

Egy csaj kinyilvánította, hogy jófejnek és okosnak tart, viszont amikor próbáltam rákérdezni kicsit rejtetten a külsőmre is, akkor kitérő választ adott. Barátzóna?

Figyelt kérdés
Pedig tetszeni szoktam a csajoknak, de ő nem valami tucatcsaj :)
2014. ápr. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátzóna az anyád kínját. Szokjatok le erről az ostoba kifejezésről.


Mi lenne, ha őszintén megkérdeznéd, nem csak sunnyogva? akkor talán ő is őszintén válaszolna, nem csak sunnyogna!

2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy még az sem. Tapasztalatból tudom, hiszen engem is jófejnek és okosnak tartanak általában, viszont amit épet küldök és meglátják a külsőm, már barátkozni sem akarnak velem, mert annyira ocsmány vagyok.
2014. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok ocsmány :) És voltak már barátnőim.
2014. ápr. 23. 19:59
 4/5 anonim válasza:
küld magadról képet :D
2014. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kitérő választ adott, akkor valószínűleg külsőre nem jössz be neki, de ez csak a saját véleményem. Viszont ne rejtetten kérdezz rá, hanem őszintén, hogy komoly választ adhasson. 32N
2014. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!