Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet normális,...

Szerintetek lehet normális, értelmes srác az, aki ilyet leír egy nőnek?

Figyelt kérdés
Levelezünk és ő éppen arról írt, hogy ő nem érti a nőket, mert mindenki csak azt akarja, hogy "vigyél haza és d.gj meg" és hozzátette:"annyi r.banc van b.zmeg!" És elvileg én érdeklem ezt a srácot...

2014. ápr. 25. 11:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ettől normális ?
2014. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noydra ***** válasza:
53%

Legalább nem r.i.bancot akar maga mellé párnak.

Örülj neki.:D

2014. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyjából igaza van.

A csajok 99%a ribi, de fogalmazhatna szofisztikáltabban is.

2014. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

első válaszoló vagyok


kiegészítés: viszont ha nem dugja meg azokat (legalább egy részüket), akkor viszont tuti nem normális

2014. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát ha én férfinak születtem volna, akkor nem egészen ilyen szöveggel próbálnék hódítani...
2014. ápr. 25. 11:38
 6/32 Noydra ***** válasza:
59%

Pedig egy normális csaj belátja, hogy a legtöbb csaj vagy ostoba, vagy r.i.banc, vagy ezek keveréke.

Ezvan :)

2014. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Akinek ilyen a stílusa, az nálam alapból kiírja magát a normális és értelmes emberek köréből, de persze ez is szubjektív megítélés alá esik.
2014. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
"Kedves" Noydra! Én pl. egyik sem vagyok, de a te köreidre biztos igaz az állítás :D
2014. ápr. 25. 11:46
 9/32 anonim ***** válasza:
Normális és nem ezzel hódít hanem elmondta a véleményét. Mi ezzel a gond? Erre nem kell flegmán viselkedni. Te összejönnél egy selyemfiúval vagy egy páwával? Te is viselkednél úgy mint ahogy a másik. Ha nem tartod normálisnak akkor ott veled van a gond.
2014. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk az vele a gond, mert ezzel a szövegeléssel akarja szemléltetni, hogy rá milyen sok r.banc akart már rámászni :D…ez engem 1. abszolút nem érdekel, 2. nem hiszem, hogy igaz, csak ő azt hiszi ettől menő lesz.
2014. ápr. 25. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!