Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet normális,...

Szerintetek lehet normális, értelmes srác az, aki ilyet leír egy nőnek?

Figyelt kérdés
Levelezünk és ő éppen arról írt, hogy ő nem érti a nőket, mert mindenki csak azt akarja, hogy "vigyél haza és d.gj meg" és hozzátette:"annyi r.banc van b.zmeg!" És elvileg én érdeklem ezt a srácot...

2014. ápr. 25. 11:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20: kösz. Egy éve nem voltam nővel, pusztán csak azért, mert nem akarok hazavinni egy ribit sem. Huszas éveim elején járok, volt olyan exem, akivel átlagosan (!) napi hatszor szexeltünk, és mégis én irányítom a farkam, nem fordítva...
2014. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én meg több éve nem voltak senkivel, mert tudom, hogy nem viselném el azt, hogy csak használjanak, és kidobjanak mint egy taknyos zsebkendőt. Szóval ne kezdjük el azt, hogy kinek rosszabb, jó?
2014. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Villogni, nagyzolni a saját csajozási teljesítményünkkel....hát, eléggé visszatetsző. Ha egyébként szimpatikus a srác, látsz benne értelmet, meg egyediséget, akkor most kell megragadni a tökénél (mondom ezt férfiként), mert a kíméletlen pofon után nagyon is észhez tér.
2014. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:

17-es; 20-as; 22-es válaszolónak

Beleolvastam a NŐK JOGAI weboldalba.

Háát...

Alapból kiábrándulnék az olyan nőkből akik ennyire küzdenek a jogaikért,és a nagyraértékelt feminizmusukat hirdetik ezerrel.

Beírtam a keresőbe azt,hogy Férfiak jogai,de sajnos semilyen eredményt nem hozott fel. Talán nem véletlenül.

Mert az ilyen nézetű nők szerint biztos minden férfi hülye,és uralkodó stb.

Engem személy szerint szórakoztat,hogy ilyen arrogáns feministák csőrikéjét piszkálhatom. Jókat derülök rajta mikor kapásból leanyáznak magukban,és ezt ide burkolt lehülyéző,szánalmasnak titulált szerencsétlen b.lf.szn.k tüntetnek fel. üdv.

2014. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24-es: Én pl. igenis küzdök azért a jogomért, hogy pl. még házasságon belül se erőszakolhassanak meg. Ha minket ne kellene hogy érdekeljen, milyen jogaink vannak, akkor te mit siránkozol itt, hogy a férfiaknak nincsenek külön jogaik? Mit érdekel ez téged, és miért küzdesz ennyire ezekért? Egy szóval sem mondtam, hogy minden férfi uralkodó típus, mert nem az, de aki az, az ne csodálkozzon, hogy az értelmes nők elkerülik. És nem anyázok magamban, csak sajnálom, hogy kicsúszott a valóság a lábad alól.
2014. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Vagy szerinted 24-es, a nők megérdemlik a verést? Azt meg, hogy itt r|b@nc¤znak össze vissza, szánalmasnak tartom. Egyrészt ribizlizze azt, aki az is, másrészt ha egy pasi lehet 1000 lánnyal is, akkor miért baj, ha egy lány 1000 pasival van? Ezt magyarázza már el nekem valaki ÉRTELMESEN. És mért kellene esélyt adnom valakinek, akit láthatóan frusztrálnak a nők, és az, hogy nélküle is nagyon jól megvannak?
2014. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ez a nők jogais oldal iszonyatosan szexista és nősoviniszta. A leírtak kivétel nélkül igazak lehetnek a nőkre is, persze az, mikor a vasalót vagy a sodrófát hozzávágják a férfihoz, vagy pofán csapja, esetleg a szexet megtagadja, zsarolja stb. az nem erőszak, csakis a férfitól. A kettős mérce a nők részéről is jelen van...nem csoda, emberek ők is, minden szentnek maga felé hajlik a keze.

Érdekes, mikor volt a Dobozos sztori, akkor minden női ismerősöm óbégatott, meg ezerrel fikázta a srácot, aki ezt szóvá tette. Ilyenkor nem volt lényeges az egyenjogúság, mert "ez neki jár, meg különben is, egyébként a férfiak...." Persze ez csak személyes tapasztalat, nem lehet általános következtetést levonni, de tegye fel az a nő itt a kezét, aki azt mondta, hogy "igen, fizetni akarok, mert egyenjogúság van". Na, itt látszik, hogy mindkét oldal erősen sáros. Az emberek a jogaikat mindig tudják, csak a kötelezettségeiket hajlamosak elfelejteni.

2014. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
22: talan ha nem ilyen megnyilvanulasaid lennenek... Kepzeld, a mai nonemu emberek java resze bizony ribi, es nem tud a pinan kivul mast nyujtani. Nekem tobb kell, ezert nem jovok ossze senkivel. Te viszont mar egybol noi jogokat hozol fel, meg nogyulolo mindenki, aki leirja, hogy sok a ribi? Na ne mar... elobb vagnam le a tokeimet, mint hogy megussek egy not. Meg onvedelembol se utok vissza, pedig parszor lett volna okom ra... gondolkozz picit, kerlek
2014. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27-es: Ha tudod tőlem idézni azt, hogy a kettős mérce rendben van, akkor komolyan leborulok és megcsókolom az anyaföldet. Az a lényeg, hogy NEM SZÁMÍT AZ EMBER NEME. Fel tetszett fogni? És igen, megköszönöm, ha előreengednek az ajtóban, és igen, segítek cipekedni a gyengébb fizikumú férfinak. Miért is ne? Szóval ennyit arról, hogy minden feminista csak egy visítozó malac.
2014. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha pedig valakinél be akarok vágódni, akkor márpedig nem fogom fikázni azt a csoportot, amihez az elsődleges identitása alapján tartozik. vagy szerintetek én is mondhatnám azt, hogy "annyi idióta hímr|b@nc van, b@zđ meg!" és még te lennél a f@ßparaszt, ha nem írnál vissza? Hm? Rendben lenne? Mert az én tapasztalataim szerint sok idióta hímr|b@nc van, tehát ez lehet az udvarlási stratégiám? WTF?
2014. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!