Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet normális,...

Szerintetek lehet normális, értelmes srác az, aki ilyet leír egy nőnek?

Figyelt kérdés
Levelezünk és ő éppen arról írt, hogy ő nem érti a nőket, mert mindenki csak azt akarja, hogy "vigyél haza és d.gj meg" és hozzátette:"annyi r.banc van b.zmeg!" És elvileg én érdeklem ezt a srácot...

2014. ápr. 25. 11:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%
Az lehet, de maga a szöveg amit mondott azzal nincs gond. A viselkedése egy másik téma.
2014. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen igaza van!Nőként mondom,hogy a mai nők min 90%-a r*banc kategória,ami szégyen!Tartásuk,erkölcsük nulla,nem számit ha minden héten más ágyában vannak,stb..Aki meg normális értékrendekkel bir,azt lenézik és kinézik.Mert ugye nem ment rajta végig a fél város.

Szerintem becsülendő a srácban,hogy le merte ezt irni.

2014. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a bibi, hogy én ezt nem hoztam szóba, nem kérdeztem, nem voltam rá kíváncsi, hanem egyszerűen csak elkezdte ezt a témát és nyilván azért, hogy éreztesse, hogy ő sokaknak kéne ám, de hát azok r.bancok… Ezt is hozzátette: "de senki sem mondja meg miért akar velem lenni…biztos te sem mondanád meg, hogy miért nyomulsz, ha nyomulnál" :D hát nyomulna a halál.
2014. ápr. 25. 12:07
 14/32 anonim ***** válasza:
nekem nem jönne be ez a szöveg
2014. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem érdekelnek azok a férfiak, akik ilyen hangnemben beszélnek a nőkről.

2014. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
akkor ne beszelj vele... en ismerkedes soran is mindenrol nyiltan beszelek, es ram is sok ilyen ribi nyomul
2014. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem leszek itt ezzel népszerű, mert divat alázni a nőket, de leírom. Nem normális és nem is értelmes. Hogy is gondolja, hogy így beszél a nőkről? Pf... És még el is várja, hogy hajts rá. Amúgy pedig a nőgyűlölet ilyen megnyilvánulása arra is utalhat, hogy az illető hajlik a pszichológiai/fizikai bántalmazásra, itt is le van írva:

[link]

Hagyd a srácot, vannak normálisak is!

2014. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

"mert divat alázni a nőket, de leírom."

Várj,lefordítom magyarra:Divat legilisztázni a gilisztákat.

Kérdezőnek:

Ide mindegy,hogy mit írsz le,mert nem azzal van bajod,hogy mit mondott,hanem azzal,hogy hogyan mondta.

A nők a férfiak érzelmi reakcióit figyelik,nem pedig a mondandójukat,a férfiak ezzel szemben próbálnak logikus,értelmes megoldásokat találni,és ez örök vita lesz F/N között.

2014. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
aki ilyeneket ir az nem normális és ha szeret isakkor egy ribinek gondol szerintem
2014. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
18-as: Attól még, hogy szerinted nem léteznek okos ÉS nem ribi nők, attól még vannak, csak nem találkoztál velük. Mint ahogy én sem találkoztam még intelligens, kedves, értelmes férfival, tehát nem létezik, mindenki férges és pokolra való, igaz? NEM IGAZ. Vannak normális férfiak is, csak még nem találkoztam velük. Ez a különbség kettőnk között. És a másik: miért baj, ha ribi? Ti pasik is azok vagytok egytől egyig. Vagy pont azért hisztiztek ezen, mert már mi is tudunk nélkületek élni, nem vagyunk rátok szorulva?
2014. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!