Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet normális,...

Szerintetek lehet normális, értelmes srác az, aki ilyet leír egy nőnek?

Figyelt kérdés
Levelezünk és ő éppen arról írt, hogy ő nem érti a nőket, mert mindenki csak azt akarja, hogy "vigyél haza és d.gj meg" és hozzátette:"annyi r.banc van b.zmeg!" És elvileg én érdeklem ezt a srácot...

2014. ápr. 25. 11:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mondd nyugodtan, mert igazad van. Én nem venném magamra, mivel nem vagyok az, ergo nem is zavarna. Sőt, a tény, hogy az illető foglalkozik velem, azt jelenti, hogy engem kivételesnek tart. Velem bármiről beszélgethet bárki, max megmondom, hogy nincs igaza.
2014. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

27-es, nem idézek, mert nem ellened szegeztem a választ. Ellenben te olyan stílust engedsz meg magadnak velem szemben, amit nem kellene.

Az emberek neme pedig számít, és számítani is fog, mert én nem fogok tudni szülni soha.

A visítozós malacot pedig nem teljesen értem, hogy honnan vetted. Nyilván az általánosításomból, de az ember értelmi képessége és intelligenciája az absztrahálási képességen alapszik, és nem sorolhatok fel minden kivételt, mint ahogy te is minden másodperben általánosítasz. Ha te úgy érzed, hogy nem tartozol ebbe a körbe, akkor örülj neki. Ennyi.

2014. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!