Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kellek senkinek?...

Miért nem kellek senkinek? Mindenki csak a menő lányokat bírja?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok sem kövér, sem ronda. Sőt, nagyon is vékony (genetika sry) és fejre inkább átlagosnak mondanám magam, alacsony, derékig érő haj, ápolt külső.

Igényesen de egyszerűen öltözködöm (nincs pénzem márkás ruhákra, de egyébként sem nagyon tetszenek).

Nem vagyok az a mosolygós típus, de ez ellen nem tudok mit tenni, ilyen vagyok, de ezt nem úgy kell érteni, h megállás nélkül panaszkodom, mert nem, hanem csak szimplán nem vagyok az a nevetgélős fajta.

Buta sem vagyok, lehet komolyabb dolgokról is beszélni velem. ... Szóval szerintem emberileg meg külsőre sincs semmi elviselhetetlen bennem (nyilván ahogy senki sem, én se vagyok azért tökéletes, még mielőtt beképzeltnek mondana valaki), mégsem vagyok jó egy pasinak sem, és tényleg nem tudom, mi velem a baj :/

Azt látom hogy a vihogós-buták meg a nagyon szépek-buták, szépek-okosak, rondák.. szóval hogy szinte mindenkinek van barátja.

Azt hozzáteszem, nem járok diszkóba, soha nem is voltam, emiatt tettek is már megjegyzést.. de én nem érzem jól magam ilyen helyeken. Szóval lehet, hogy a normális lányok túl unalmasak? Mert én lassan már ott tartok, hogy bármilyen nehéz is, de feladom


2014. ápr. 28. 20:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs veled

majd megtalálod a párod ne aggódj

ha szeretnél beszélgetni én itt vagyok f/20

2014. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
Igen,igen veled minden rendben csakis mi,gonosz felszínes férfiak vagyunk a hibásak.
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pedig leírásod alapján eddig szimpatikus vagy. A mosolygáson változtatni kéne viszont. Nem kell vigyorogni, mint a kerti törpe, de elég lehangoló tud lenni egy komor arc.
2014. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Én pedig pont egy ilyen lányt keresek, csak hát az én korosztályomban. Nekem pont az tetszik egy lányban, ha külsőre nekem elég vonzó, hogy szépnek mondhassam, mégis a személyisége teszi tökéletessé. Engem már a hányinger kerülget az olyan tömegcsajokból, akik minden hétvégén mennek lightsoffra meg tökömtudjahova, én sokkal jobban élvezem azt, ha barátaimmal kiülünk valahova, vagy valami hangulatos kocsmába elmegyünk. Félreértések elkerülése végett, nem amiatt kell ilyen lány, mert ronda vagyok (sőt, nagyon helyesnek mondanak) hanem amiatt, mert sokkal fontosabbnak tartom, hogy eltudjak beszélgetni egy lánnyal, legyen közös témánk, ugyanakkor vonzódjunk is egymáshoz. Szerintem ez az alapja egy normális kapcsolatnak. Kár, hogy nem vagy 5 évvel fiatalabb:) 18/F
2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőbe járok, jártam ennyi évesen, mindig vágytam barátnőre, de sosem jött össze, divatosan öltözködtem, menő discokba jártam, udvarolgatni próbáltam,a sulikban is mindig próbáltam becserkészni csajokat, de nem sikerült mai napig 32 vagyok. Sajnos kevesen nézik magát az embert, külső számít, a jómód, a vagányság talán, a kütyük stb. Én is szívesen megismernélek.
2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
Hú, de megy itt a tömeges önsajnáltatás a'la szerencsétlen emberek.. ismerkedjetek össze egymással, pont egymáshoz valók vagytok!:):)
2014. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kommentem miért lett törölve? Semmi trágárat nem mondtam.
2014. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Túl görcsös vagy, légy lazább.
2014. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
.
2014. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem szimpi vagy ha van kedved írj 20/F
2014. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!