Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti mennyi és milyen...

Fiuk! Ti mennyi és milyen megaláztatásokon mentetek keresztül, mire nagyjából megtanultatok csajozni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számoltam, meg szerencsére sokra nem is emlékszem. Viszont most egy nagyon jó nő a feleségem.
2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy. Mondjuk én feladtam. Bár nem is volt megalázó.
2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokon, de még mindig nem tudok csajozni. Sajnos önmagát gerjesztő folyamat, ha megy több önbizalmad lesz jobban fog menni. Ha nem megy, csalódások érnek, kevesebb önbizalmad lesz, kevésbé érdeklődnek irántad. Utóbbi gyakoribb.
2014. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez alkat kérdése. Általában az a sikerese, aki tényleg ipari szinten tudja művelni. Ha napi 10 csajhoz odamész, az heti 70 próbálkozás és elég hogy 2 belemenjen, az már 2-vel több, mint amit a félénk halandók hoznak össze.
2014. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én a nagy számok alapján toltam a csajozást, és nagyon fárasztó, mert mellette nem fejlődik az életed. :( Mert sajnos még mindig könnyebb csajokhoz odamenni, mint pl kondiba rohadni.
2014. ápr. 29. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az a bajom az ipari mértékű csajozással, mint neked, hanem hogy lélekölő.

Amikor megtetszik egy, végiggondolom, hogy milyen jók leszünk együtt, beleélem magam, szinte hívő leszek, aztán annyira lehangoló, ahogy 3 szóval elintéz...

Ez nem menne nekem napi 10-20-as szériákban.

Aki haverom viszont képes rá, az nagyon él és irigylem is emiatt.

2014. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.,

értékelem a hozzáállásod, de ilyen számok mellett már nem élnéd bele magad annyira, azaz nem azt tapasztalnád nagyban, mint amit kevés emberrel.

2014. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!