Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljem el, hogy ne...

Hogy kerüljem el, hogy ne álljon meg a netes ismerkedés azon, hogy nem adom ki a faces adatlapom idegennek?

Figyelt kérdés

nem egyszer megadtam, bejelölnek ismerősnek, ami már kínos, mert nem akarom hogy az ismerősöm legyen, akit nem is ismerek, vagy volt, hogy le nem álltak a zaklatással, tiltás ellenére is tudnak nekem levelet írni, ami meg érdekes a face rendszertől.

szóval én nem akarom kiadni, de ahelyett, hogy a neten(társkerin) ismerkednénk először, váltanánk pár levelet, találkozás, stb, már azzal kezdik, hogy facebúkón vagy?


ha írom nem, onnanstól nem írnak.


2014. máj. 1. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A facebook adatlap kiadása -véleményem szerint- nem egy megkerülhető dolog. Ebbe jobb, ha beletörődsz, ha neten szeretnél ismerkedni. :)
2014. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem írnak mert gondolhatják azt is hogy kamu vagy.

Az se garancia ha van faced de akinek se face se semmi az gyanús.

2014. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hallottad azt a mondást, hogy zsákbamacskát nem igen szeretünk venni?
2014. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én az őszinteséget választanám. megírnám, hogy bocsi, de idegent nem veszek föl, a korábbi rossz tapasztalataim miatt. azt megteheted, hogy beállítod privátra az adatlapod, csak ismerősök lássanak mindent, és max 1-2 képet hagysz meg láthatónak. így elküldheted az adatlapod linkjét, nézzék meg, de bejelölni ne jelöljenek, max személyes találkozó után. amúgy van olyan opció is, hogy ne lehessen bejelölni téged.
2014. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

de nekem olyan kellemetlen, hogy pl ismerkedem vagy 10 valakivel a neten, kiadom 10-nek a facem és ha nem jövök össze velük, olyanok, hogy simán rágalmazhatnak, meg elhordhatnak a neten nyilvánosan mindenki előtt, mert volt már arra példa, hogy valaki le nem állt a zaklatásommal, csak mert nem akartam vele találkozni, én meg nem tudtam előre, kivel ismerkedem, mekkora tahó.


emlékszem amanda todd esetére, ha valaki ismeri, úgy szétalázták, mindenki róla pletykált, öngyilkos lett


adatlap privátra állítása, ezen leszek, köszi :)

2014. máj. 1. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Meg olyan opció is, hogy les-arjanak téged! Valamiért azt érzem te egy különlegesen okos és szép lány vagy és ezt sokszor el is mondod magadról.
2014. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugye. ez a rosszindulat minden pasiban.
2014. máj. 1. 14:18
 8/17 A kérdező kommentje:
és csak úgy adogassam minden jöttmentnek a face adatlapom.
2014. máj. 1. 14:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Leginkább a 16-18 évesek körében elterjedt a facebook...
2014. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem éppen

abszolut el van terjedve.

2014. máj. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!