Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljem el, hogy ne...

Hogy kerüljem el, hogy ne álljon meg a netes ismerkedés azon, hogy nem adom ki a faces adatlapom idegennek?

Figyelt kérdés

nem egyszer megadtam, bejelölnek ismerősnek, ami már kínos, mert nem akarom hogy az ismerősöm legyen, akit nem is ismerek, vagy volt, hogy le nem álltak a zaklatással, tiltás ellenére is tudnak nekem levelet írni, ami meg érdekes a face rendszertől.

szóval én nem akarom kiadni, de ahelyett, hogy a neten(társkerin) ismerkednénk először, váltanánk pár levelet, találkozás, stb, már azzal kezdik, hogy facebúkón vagy?


ha írom nem, onnanstól nem írnak.


2014. máj. 1. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én magasról lesz@rom fészbúkot, sosem szoktam kérni. De amikor pár óra nagyon jó beszélgetés után személyes találkozót kérek, és a másik fél hebeg habog, húzza az időmet, na akkor kocc...
2014. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

egy vagy a mindenkiből


én csak azt kapom mindig, hogy első a facebúk, utána invitálnak személyesre

2014. máj. 1. 15:48
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyetlenegyszer próbálkoztam neten ismerkedni. A lányra ráírtam FB-on néhány hónapnyi ismerkedés után (addig se képet, se nevet, semmit nem tudott rólam, aztán elhatároztam, hogy érdemes vele továbblépni), ő így megtudta, hogy valójában ki vagyok, és nem akarta elhinni. Végignézte az adatlapomat, képeket, mindent, és csak annyit mondott, idézem: "nem tudom elhinni, hogy ilyen pasiba botlottam.. hogy ez a pasi tényleg te vagy, szerintem te átversz engem"


Megköszöntem neki azt a 10 hónapot, amit rápazaroltam. 28/F

2014. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
miért? lehet örült annak, hogy ilyen jó pasi vagy, nem?
2014. máj. 1. 18:00
 15/17 A kérdező kommentje:
*de amúgy a társkerin van kép is, szóval nem arról van szó, hogy zsákbamacska
2014. máj. 1. 18:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek valóban ne add meg az adataidat. Személyesen miért nem ismerkedsz?
2014. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

személyesen is ismerkedem

már két kapcsolatom volt így, mióta regisztrálva vagyok neten, netről meg egy sem.


az életben amúgy nagy probléma, hogy nem kompetenseket hoz az élet. tehát akikre nem lehet komoly kapcsolatot alapozni. elmegy velük 1-2 év és ennyi.

2014. máj. 1. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!