Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rosszfiúból jófiú - jófiúból...

Rosszfiúból jófiú - jófiúból rosszfiú?!

Figyelt kérdés

Előbbit, azaz a szelídítést előszeretettel űzik a nők, ahogy a való életben és az itteni kérdések között is látom. Kihívásnak veszik. Akkor utóbbit (vagyis a vadítást) miért nem? Az is egy sikerélmény, ott is a nőhöz idomul a férfi. Ez miért papucsság, ha a másik nem? Nem úgy értem, hogy neveljenek egy jófiúból bűnözőt, de biztos jó érzés lehet, hogy egy zárkózott, melankolikus ember megnyílik, felszabadul előttük és lehet, hogy pont olyanná válna, mint amilyet eredetileg szerettek volna. Az esélyt akkor miért nem adják meg az ilyen srácoknak? Ugyanannyi esély van a jó végkifejletre, mint a másik változatnál.


Tisztelet a kivételnek, mint mindig!


2014. máj. 4. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, az első talán érdekesebb
2014. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
A jófiú nem vonzó, azzal nem akarnak semmit kezdeni a nők.
2014. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De mégis miért? Mi a taszító benne?
2014. máj. 4. 13:17
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem taszító, csak nem vonzó. :) Nem érdekes, semmi izgalmas nincs benne.
2014. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nő mint "vadállat" idomár? jól hangzik
2014. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rosszfiú csipája túlságosan is ki van nyílva, lehet, hogy csajozgat, lehet, hogy félrelépeget, erre meg semmi szükségünk nincs.
2014. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hm. Szerintem semmi taszító nincs benne. Bár én alapból a rosszfiúkat szeretem, én nem nevelném őket...jóvá. :D mindenkinek más az ízlése...ennyi. ha nem fogalmaztam érthetően, írj privit. Valahogy elmagyarázom. :D
2014. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egy bővebb magyarázat tényleg jól esne, mert ép ésszel nem tudom felfogni, hogy mi a jó abban a szenvedésben, ami egy rosszabb természetű ember mellett éri a nőket. Izgalmas, rendben. De utána meg befordul, ha dobják, mint egy rongyot.
2014. máj. 4. 13:23
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Semmi taszító nincs a "jófiúkban" ezt csak azok mondják, akik úgy hiszik, hogy ők azok, de valójában lehet hogy csak unalmasak (tisztelet a kivételnek). Egy jófiú is lehet izgalmas.

A rosszfiúban az a vonzó, hogy Ő csak miattunk változott meg, mert annyira szeret, hogy még ezt az "áldozatot" is meghozza csak értünk, nem más miatt.

A jófiúból rosszfiúvá azért necces, mert te az előbbibe szerettél bele és nem egy olyanba, aki hirtelen elkezd piálni/verekedni/menőzni.

2014. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Ne akard megérteni a nőket, nem fog menni. :D
2014. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!