Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rosszfiúból jófiú - jófiúból...

Rosszfiúból jófiú - jófiúból rosszfiú?!

Figyelt kérdés

Előbbit, azaz a szelídítést előszeretettel űzik a nők, ahogy a való életben és az itteni kérdések között is látom. Kihívásnak veszik. Akkor utóbbit (vagyis a vadítást) miért nem? Az is egy sikerélmény, ott is a nőhöz idomul a férfi. Ez miért papucsság, ha a másik nem? Nem úgy értem, hogy neveljenek egy jófiúból bűnözőt, de biztos jó érzés lehet, hogy egy zárkózott, melankolikus ember megnyílik, felszabadul előttük és lehet, hogy pont olyanná válna, mint amilyet eredetileg szerettek volna. Az esélyt akkor miért nem adják meg az ilyen srácoknak? Ugyanannyi esély van a jó végkifejletre, mint a másik változatnál.


Tisztelet a kivételnek, mint mindig!


2014. máj. 4. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
A rosszfiúkra bukó csajok meg is érdemlik. Csak aztán nem kell majd sírni 30 felett, hogy nincs senki, meg minden férfi ugyanolyan.
2014. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az próbálja "átnevelni" az aktuális fazont, aki vagy nem kap jobbat, mert semmi önbecsülése nincs, vagy teljesen kétségbe van esve, és ez az utolsó mentsvára, hogy tuti megváltozik. Hát nem, azt bizony várhatja ám egy életen át! Ha pedig tényleg hagyja magát átnevelni a fószer, akkor nem is volt igazi rosszfiú!
2014. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

igazad van, kibontakozhatnak. a gyakorlat viszont nem mindig ezt mutatja.


van, aki azt mondja, hogy néma gyereknek...

én meg azt: honnan tudjam, hogy a szelíd gyerekből egyszer csak előjön a vadállat? meddig várjak rá? és ugye nem tőlem várjátok, hogy én bszogassam, hogy legyél már vadállatABB?


annyit megtanultam, hogy engedni kell, hogy úgy mutassa ki a férfiasságát, ahogy jónak látja. ha ki akarja nyitni az ajtót, nem fogok beszólni érte (korábban volt, hogy beszóltam). elájulni se fogok tőle.


az eredeti ötletek kellenek. ha legközelebb ilyennel találkozom, képzeletben majd térdre rogyok. van isten.

igen, tényleg ennyire ritka.

2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egy erős személyiség nem változik meg senkinek
2014. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13: de a rosszfiúk esetében is benne van a pakliban, hogy puffansz. Párszor benedvesít, aztán továbbáll.


Melyik fájna jobban? Ha érzed, hogy kellesz valakinek, de neked ő nem, vagy fordítva?

2014. máj. 4. 13:51
 16/20 anonim ***** válasza:

az nekem nem fáj, ha valaki nekem nem kell.


a rosszfiúnál döntés eredménye, hogy visszafogja magát.

jófiú hiába dönt úgy, hogy tökösebb lesz.

2014. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16: pont ezért mondom, mert "az neked nem fáj", így sérülni sem tudsz benne. Akkor az esélyt miért nem érdemli?
2014. máj. 4. 14:15
 18/20 anonim ***** válasza:

az esély meg az érdem szavakat idegenek közti ismerkedésben emlegetni szánalmas.


vesztenivalóm pedig akkor is van, ha nem fáj.

tölthetném érdekesebben az időm. feszengeni szar. és a végén meg kell mondani, ha nem tetszik. és aztán lehet, hogy meg is gyűlöl, hogy milyen felszínes vagyok szerinte, mert az ő rejtett értékeit kéne díjaznom.

2014. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem meg a 'jófiúk' jönnek be :D Mondjuk aki most tetszik, ő valahol a kettő között van, mert hihetetlenül udvarias és kedves mindenkivel fontos neki a családja, ugyanakkor tetováló akar lenni, piercing-je van, néha iszik (nem sokat) és koncertekre jár, szóval olyan köztes, de inkább jó... :)


Rosszfiú nekem meg nem kell, mert nincs arra szükségem, hogy cigizzen, drogozzon meg piáljon éjjel-nappal és két hét után lelépjen, mert talál valaki mást.

2014. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem egy jófiúban is ott lehet egy kis rosszaság, csak merni kell elég bátornak lenni és fel kell vállalni az igazi oldalát. Félek tőle azonban a lányok továbbra is a jófiús külsőt fogják látni és sohasem az igazi belső értékeket.
2021. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!