Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Negyven felett miért nem...

Negyven felett miért nem lehet találni VALKIT, aki? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Azért írtam nagy betűvel,mert silány,felszínes érdeklődés akad,de lehetetlen találni bárkit,aki nem csak szexet akar.Lassan undorítónak érzem ezt...Szeretnék ismerkedni,de így?Pláne,hogy nem vagyok visszataszító,méginkább csak felszínességeb botlom.
2014. máj. 5. 21:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%-os, te multkor még nő voltál, most meg pasiként tolod, mos akkor mi vagy?:D
2014. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Fiatalon még van időd..de felettem -felettünk már rohan,és pusztít,egyre fogy,hogy még esélyünk legyen,mert leépülünk,lassacskán..
2014. máj. 5. 21:26
 13/29 anonim ***** válasza:
Kérdező: bárhol. De komolyan. Akár itt, akár bárhol a neten, akár a közértben, villamos-metro, de tényleg.Csak az nm veszi a lapot aki nem akarja. Ezért nem értelek.
2014. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nő vagyok azóta is:)
2014. máj. 5. 21:26
 15/29 anonim ***** válasza:
12 Hol??:DD Ne hülyéskedj már. Ez a szöveg majd úgy 60-asként jöhet, de most.. Azért ennyire ne ird már le a korodat. Egyszerűen nem értelek:)
2014. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A puding próbàja az evés, és ahoz hogy finomat találj sokat meg kell kóstolni. Hajrá megtalálod. Főleg ha tényleg dekoratív vagy
2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Annyi férfi van, aki vágyik normális nőcikre, hogy a két kezed kevés hozzá..és nem a huszonéves korosztály.
2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
:)Oksi,csak kicsit többet kell tenni azért a külsőért,amiért régen semmit..
2014. máj. 5. 21:30
 19/29 anonim ***** válasza:
#11: Szerinted csak egyetlen ember van itt, aki 90%-os?
2014. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
És hol vannak ezek a férfiak?fennt vagyok egy társkeresőn,és eddig két emberrel taliztam,de vicces volt.az egyik nyíltan nyomult a szexre,már az első félóra után,a másik burkoltan,de egyértelműen.már félek,hogy ez így folytatódik.és ők is komoly kapcsolatot kerestek...
2014. máj. 5. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!