Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Negyven felett miért nem...

Negyven felett miért nem lehet találni VALKIT, aki? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Azért írtam nagy betűvel,mert silány,felszínes érdeklődés akad,de lehetetlen találni bárkit,aki nem csak szexet akar.Lassan undorítónak érzem ezt...Szeretnék ismerkedni,de így?Pláne,hogy nem vagyok visszataszító,méginkább csak felszínességeb botlom.
2014. máj. 5. 21:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

18 Ne akarj már a fiatalságon kesergő magát banyának tartó egyén napjait élni?:D Tavasz van, süt a nap, egy érett nőnek 100x több lehetősége van mint egy 20 évesnek:)


Te legalább mentesülsz azoktól a korcs pasiktól akik 50-esként 20-as lányokat vásárolnak meg... Nézd már a dolgok napos oldalát-légyszi:)

2014. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,18 éves:)engem is kiráz a hideg,az ötvenes pasiktól..max a korombeliek jönnének be,vagy úgy 47 évig...mert elhagyják magukat.:(ha meg nem,családosak.ha okosak,akkor valami más a baj.
2014. máj. 5. 21:40
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 18 éves, és nem probléma az 50-es kor sem, ha van az illető fejében ész is. De annak a manusnak nincs, aki egy kirakat bábut vásárol magának, akivel azt próbálja akifelé mutatni, hogy mekkora "bika", Nyugi nagyon messze van az a bikától az ilyen pasi..


Nézd meg az Ungár Anikót, az egy példakép. A mai huszonévesek 40-esként sem fognak úgy kinézni, ahogy ő 60-asként. Ráadásul esze is van, tudja is viselni magát, tud is viselkedni.

2014. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az Ungár nincs agyon plasztikázva, és nincs agyon botoxolva semmije.
2014. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tényleg jó Nő,a szó igazi értelmében.A régiek,tudnak...
2014. máj. 5. 21:56
 26/29 anonim ***** válasza:
Ezért kell elsőre jól választani.
2014. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Akkor? Nézz meg egy mostani agyonszolis, agyontetkós,szétfehérjézett, kacsaszáj, műhaj-műcicit. Szerinted ez valaha, akár a világ legjobb sebésze által egyáltalán Ungár nyomába fog tudni eredni? mikor 30-asként az elhasználodott testét lefogja a pénzes ürgéje cserélni egy 18-asra?


Nah, elgondolkozol cseppett?

2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ugy látom, hogy a te kritériumodnak en 49 évesen nem felelnek meg :)

Talán nem kellene olyat írnod 44 évesen higy max 47 éves korig érdekelnek a férfiak. Ugyanis mint ferfi mondom higy 47-49 évesen mi sem a 44 éves nőkre gondolunk első körben ha valakit keresünk. De azután jönnek a realitások.

2014. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Na ugye!nekem lett igazam...igen,megértem,hogy senkinek nem kell egy ennyi idős nő,még ha tíz évet letagadhat.hát ezért nincs!Megoldhatatlan. de tényleg ramatyak az ötvenes pasik,és nem is illene hozzám egy sem,mert nem látszom öregnek...!és miért baj,hogy velem egykorúra vágyom?attól még,hogy a velem egykorúak negyven alattit keresnek,vágyhatok.vagy már azt se...?
2014. máj. 5. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!