Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek felcsillanna a...

Fiúk, nektek felcsillanna a szemetek, ha egy lány/nő akivel ismerkedtek, gazdag lenne?

Figyelt kérdés

Tehát jóformán tele lenne pénzzel, akár milliókkal, elég jól élne, viszont nem lenne senkije (mármint pasi). Az életkörülményein is látszódna ez (saját lakás, jó kocsi, nőies ruhák) jobban felkeltené az érdeklődéseteket, hogy van pénze, minthogy ha nem lenne? De egyébként a lány/nő tök normális lenne, értelmes, tanult, művelt, nem lenne elszállva magától, meg semmi. Önerőből érte el azt, ami van neki, tisztességes munkával. És ráadásul külsőleg is vonzó több férfi szerint. Kihasználnátok a helyzetet?

Amúgy a kérdés rólam szól.


2014. máj. 11. 23:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha Berényi Klaudiáról lenne szó lehet...
2014. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy benne vagy-e a bdsm-be?:D
2014. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem veszek senkinek semmit :D csak ha nagyon nagyon szeretem. Félek is, hogy ez miatt kifognak használni. Nagyon nehezen fiúzok ez miatt.
2014. máj. 11. 23:51
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha semmi gond vele, akkor a pénz csak bónusz.


Egyébként meg amíg ennyiből lehet válogatni, nem elsődleges prioritás a magas kereset.

2014. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Pedig ha híres ember lennél engem egy Bugatti Veyronnal megdobhatnál :DDDD

De egy McLaren P1-et se utasítanák vissza.

2014. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
*utasítanék
2014. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

én kimondom azt, amit nem mernek.

engem zavarna, mert egy nő ne legyen már nálam sikeresebb. úgy érezném, hogy ő van fölényben. amúgy a pasik 99%-a így érezné. persze, ha csóróbb lennél, akkor meg az lenne a baj, szóval mindegy.

2014. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Részben. Nyugodtabb lennék valamilyen szinten. Elég sok elvetemült ötletem van, amik, ha bejönnek, elég jövedelmezőek lennének. Volt olyan szakasza az életemnek, amikor sok pénzem volt, és azokban az időkben mindig kihasználtak, emiatt nagyon nehezen tudok megbízni az emberekben, és nagyon sok lányról alapból azt feltételezem, hogy anyagiasak, és még ha most nem is vagyok annyira eleresztve, várják a pillanatot, amikor sikeres leszek. Volt is sajnos egy ilyen szakításom, amikor a csaj a fejemhez vágta, hogy várt már ő eleget erre a pillanatra, tovább nem fog.


Kevés pasi van, aki nem használna ki, de azért vagyunk páran. Vagy szűkítsd le a kört olyanokra, akik szintén megvehetnek maguknak bármit, vagy keress olyat, akinek tényleg nem a pénzed kell. Könnyen észre lehet venni, csak meg kell tanulni, hogyan :)

2014. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem csillanna fel a szemem. Ha a sors adna egy olyan lehetőséget hogy több lány közül választhatnék, hogy melyiket tudnám meghódítani; a gazdagsága nem befolyásolna, nem biztos hogy őt választanám.

Másrészt, én ennek az ellenkezöje vagyok, tehát nem hinném hogy esélyen volna egy pénzes, tanult, csinos nőnél.

23f

2014. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg ez a helyzet, akkor ezt a szintet a ferfitol is elvarja. Az emberek nagy reszenek eselye nincs sajat hazra/ kocsira.
2014. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!