Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy lánynak...

Szerintetek egy lánynak hátrány lehet az, ha (túl) szép, és csinos?

Figyelt kérdés
Az én elméletem szerint sokan csak a külsősegeket láthatják benne, hogy mennyire szép, és jól néz ki, a belső értékeire, személyiségére már nem is kíváncsiak. Ugyanakkor sok fiú gondolhatja, hogy már csak azért sem udvarol neki, vagy kezdeményez nála, mert túl sok lenne számára, és biztos az egekben vannak az igényei. A nagyképű, macsó csávóknál persze ez a probléma nem állna fenn.
2014. máj. 12. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezért jó interneten ismerkedni. Először megismered és utána , ha nem tetszetek egymásnak legalább egy barátot szereztél.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem emlékszem, h a fentiek valaha kizáró okot jelentettek volna
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet...
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
nekem Andy az ideálom
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Alapesetben a nő dönt... tudod, szemezés. Ha egy szép lány nekiáll szemezni velem, én mindig odamegyek, pedig nem vagyok nagyképű macsó. Mondjuk általában elég kevés belső érték van az ilyen lányokban :S
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb átok egy nő számára, ha átlagon feül szép. Hogy miért?

A. Mert a pasik nagy többsége csak egy gyors numerát akar tőle, hogy húzzon egy strigulát, és elmondhassa, hogy neki bizony ez a csaj megvolt.

B. Azok a pasik, akik szeretnének egy tartalmas kapcsolatot, azok nem mernek majd kezdeményezni, mert félnek, hogy a csajnak számukra "teljesíthetetlen" igényei vannak, pedig lehet, hogy velük 1000x jobban érezné magár a nő minden téren, mert ott érzelmek lennének.


Egy szó, mint száz: Dugni és szeretkezni, nem ugyanaz! És a fullos csajokkal a többség csak az előbbit akarja!


Ajánlott film: Túl jó nő a csajom (2010)


Én 26 éves pasi vagyok. Számomra abszolút nem vonzóak a fullos plázacicák, ha belül üresek. Nem azt mondom, egy nő legyen helyes, csinos, de nekem nem csak arra kell, hogy a farkamat megmelegítse. A szívemet is melegítse föl!

Az egy éjszakás nőcik szintén nem vonzanak. (Tudom, most pár embertől jön a: "Fúúj", meg az: "Ez hülye!" - de pont az ő véleményük nem érdekel.) Azokat mindenki megkaphatja, és azokban maximum annyi kihívás van, hogy ne kapjak el semmit :D


26/F

2014. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféleképp hátrány! Legyen lelakott és igénytelen.
2014. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha elég intelligens, akkor igen. Ha ostoba, akkor nem.

A nő akkor a leggondtalanabb, ha rettentő ostoba és nagyon szép.

2014. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!