Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes érte tenni? Ha igen,...

Érdemes érte tenni? Ha igen, írjak neki? Vagy mégis mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, mégse keres. Igaz, elfoglalt, de ez nem kifogás. Eddig azért nem így volt, sőt. Nem vonhatom kérdésre, hisz nincs hozzá jogom, de félek, hogy teljesen eltávolodik tőlem. Mostanában szinte csak futólag látom és beszélünk pár szót, vagy max. köszönünk egymásnak. Életvidám srác, bár mostanában nem ezt látom rajta.

2014. máj. 14. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:

*kérdőre


bocsi

2014. máj. 14. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudja hogy tetszik neked? Ha igen , akkor szerintem hagyd.
2014. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ha igen, miért hagyjam?
2014. máj. 14. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:

ne hagyd.

tegyél érte

mond el neki h te többet akarsz beszélgetni,

2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tudja, hogy tetszik neked, jóban vagytok, keresed és mégis eltávolodik, akkro szerintem magadtól is rájöhetsz miért hagyd
2014. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam keresni. Ő keres általában mindig. Én eddig ilyen 'hogy vagy? mizu?' üzenetet egyszer írtam neki k. 4 hónap alatt, meg ugye Karácsonyra. Szerintem ez nem nevezhető nyomulásnak, se zaklatásnak.
2014. máj. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!