Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszautasítás után, kinek...

Visszautasítás után, kinek jött be "akkor nem foglalkozok veled" elv?

Figyelt kérdés

Tehát visszautasít egy lány... és te nem foglalkozok vele (nem tiltod az életedből, csupán nem irsz neki, nem kérded mikor hova megy stb.)

Velem hasonló dolog történik...


2014. máj. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem. Mindjuk 50 esetből egyszer... :D
2014. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy vagy a lány? Mert ha a lány és nem foglalkozik veled a fiú, mert visszautasítottad, közben téged érdekel, akkor miért nem írsz rá? -.-'
2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, és bár a kérdésből nem derült ki, az alapértelmezett felállásról beszélek :)
2014. máj. 15. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Az maximum akkor jöhet be, ha van alapból vonzalom, egyébként kétlem.
2014. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örül, hogy megszabadul tőled. Kivétel, ha alapesetben is vonzódott hozzád
2014. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kéretni magam. Ha valaki érdekel és érzem a szikrát, akkor nem utasítom vissza a közeledését. Ha visszautasítok valakit, akkor annak oka van (= nem érdekel.) Ebből kifolyólag, nem, nem lenne hatása. De ki tudja, másnál nincs-e ez másképp? Sokféle nő van.
2014. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egész életemben ezt alkalmaztam, 100%-os sikerrel. Így a legkönnyebb továbblépni szerintem.
2014. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!