Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit érezhet irántam?

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Még idén érkezett a sulinkba egy srác, kb. novemberben. Nekem azóta tetszik, de nem mentem oda, sőt semmit nem csináltam, merthogy na azért mégis csak lány vagyok, és szerintem a fiúknak kellene előbb kezdeményezni. Na mindegy. Szóval nem olyan rég erőt vettem magamon és végre bejelöltem facebookon, majd a szülinapján felköszöntöttem. Azután rám írt, majd a 2. beszélgetés során megkérdezte, hogy Ő bejön-e nekem. Itt témát váltottam és nem válaszoltam, vagy csak viccesen. Pár napra rá rám írt az egyik haverja, és szintén megkérdezte, hogy bejön-e nekem a srác, meg hogy "kicsit fél tőlem". Arra gondoltam, hogy talán, esetleg tetszem a srácnak. Megint pár napra rá kiderült, hogy van barátnője, akivel elmentek "randizni" -vagyis ezt írta- , de a csaj csak barátként tekintett rá, és nem is jártak, azaz nem volt a barátnője csak szerelmes volt a csajba. Tehát azt hazudta, hogy van barátnője, holott csak barátok voltak, illetve csak a srác érzett többet.

Majdnem 2 hónapja beszélgetek vele, hetente kb. 4-5 alkalommal, de jó sokáig. Azaz egy alkalommal akár 3 órát is, és nem is egy olyan eset volt, hogy hajnalig beszélgettünk. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, akármiről tudunk beszélgetni, eddig csak neten. Élőben csak köszönünk egymásnak, de ez biztos változni fog. Lényeg: régóta szerelmes abba a lányba, aki csak barátként tekint rá, viszont akkor nem értem, miért írta nekem azt a barátja, hogy "picit fél tőlem" a srác. És miért ír rám mindig? Szerintetek hogy tekint rám? (Egyébként másfél év van köztünk.) Légyszi azt is írjátok meg miért, és hogy ti "jeleznétek-e" így valakinek, ha az a valaki tetszene nektek. Köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 16. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik hogy féltékeny legyél rá,tetszel neki :)
2014. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem tuti tetszel neki. Próbáld féltékenyé tenni ;)
2014. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy összejött egy lánnyal - 3 napos ismeretség után. Még aznap este rám írt fb-n, hogy közölje a nagyszerű hírt. Mikor gratuláltam neki, és írtam hogy "sokáig", annyit írt, hogy "meglesz ;)" - kacsintós smiley-val. Nem is passzolnak, nem is ismerik egymást annyira, hogy összejöjjenek. Úgyhogy ezt így most nem értem. :D
2014. máj. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!