Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Le szoktátok szólítani...

Fiúk! Le szoktátok szólítani a lányokat az utcán? Eddig nem volt sok önbizalmam, de az utóbbi időbe úgy érzem, hogy tényleg szép vagyok és visszanyertem az önbizalmam. De miért nem szólít le senki?

Figyelt kérdés

Vagy manapság már nem is szokták a fiúk leszólítani a lányokat?

16/L



2014. máj. 18. 12:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem tartok tőle, csak az értelmetlen privátokra egyszerűen nem válaszolok.

Arra a privátra amit 2-es írt azért itt válaszoltam, mert nem csak neki szólhat. Hanem mindenkinek akit érdekel

2014. máj. 18. 13:28
 12/24 anonim ***** válasza:
Utcán nem érdemes, hacsak nem top1%-os pasi vagy.
2014. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Valóban mindenkit érdekel, hogy sehova se jársz el ^^

Vagy buta vagy és azt hiszed, érdekelt információ a válaszod, vagy hazudsz, mert nem akarod felfedni azt a nevet, amit egy anonim oldalon használsz:O

Juj, megtudja a nickneved :D


Ha ennyire nyitott vagy, akkor segítsen neked a harapós ló.

2014. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő nem vevő az utcán leszólításra. Azért van valaki az utcán, mert megy valamerre, senki nem akar zavarni senkit, másrészt meg aki akar is, egy idő után rájön, hogy a nők nem vevőek erre.

Engem egyébként néha leszólítanak az utcán, de leginkább egyetemisták az egyetem környékén.

2014. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. És nem is írtam privátot:D De ha te írsz, megmondom hogy hol szólítok le mostanság lányokat:)
2014. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szoktam leszólítani lányokat. Sőt, volt amikor engem szólított le lány nem is egyszer
2014. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem szoktam leszólítani lányokat az utcán. Már nem egy csaj ismerősöm is megmondta, hogy az értelmesebb lányok többsége nem szereti, és nem is tud vele mit kezdeni hirtelen.
2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én szoktam
2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
29%

én szoktam.

nagyon sok ember szarul csinálja, nem tanul a hibájából és bénák.

a másik meg hogy írjátok h 10-ből 1 vevő erre. azért mert gyök vagy.... viszont még sztem azért az 1-ért is megéri leszólítani 1 óra alatt 10-et, sztem igazán nem nagy valami.

2014. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja majd te a 36%-ofdal megmondof a tutit.
2014. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!