Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Le szoktátok szólítani...

Fiúk! Le szoktátok szólítani a lányokat az utcán? Eddig nem volt sok önbizalmam, de az utóbbi időbe úgy érzem, hogy tényleg szép vagyok és visszanyertem az önbizalmam. De miért nem szólít le senki?

Figyelt kérdés

Vagy manapság már nem is szokták a fiúk leszólítani a lányokat?

16/L



2014. máj. 18. 12:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én sehol sem szólítok le nőket.
2014. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem díjazom ezt az ismerkdési formát. Keveset vagyok utcán ha ott is vagyok ált munkaügyben rohanok tele a fejem a feladatlistával ha valamire nem vágyom az egy erőltetett felszedési kísérlet.

Kérdező, szerintem teljesen ésszerű ha valki nem próbálkozik az utcán, ez nem azt jelenti, hogy nyuszi az illető csak sokkal valószínűbb, hogy nem-et fog mondani a kiszemelt mint pl egy szórakozóhelyen.

2014. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Keveset vagyok utcán ha ott is vagyok ált munkaügyben rohanok tele a fejem a feladatlistával ha valamire nem vágyom az egy erőltetett felszedési kísérlet. "

Ja, mert a négy fal között éled le az életedet és csak néha mozdulsz ki állásinterjúra, nem? Haha!

A normális pasik nem random szólítják le a csajokat, hanem akikkel már szemeznek egy ideje, azokhoz mennek oda. Nem pedig az ilyen agyatlan pcsákhoz!

2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as köszi a minősítést, tájékoztatásul közlöm, hogy van munkám igen sokat dolgozom ezért rohangálok utcán, bank, bíróság, kül. hivatalok. Van kocsim azzal járok többnyire háztól házig, az edzőterem ahol edzek meg az irodám alatt van úgyhogy megintcsak nem kell messzire mennem. Kimozdulni erdőbe, barlangba, barátokhoz szoktam. A szórakozóhelyektől frászt kapok az nekem nem zene amik ott mennek. És elég sokszor jönnek hozzám oda pasik az utcán, ezért is írtam hogy nem díjazom ezt az ismerkedési formát.

Azt nem értem téged ez miért zavar, miért vált ki belőled ilyen indulatokat hogy egyből minősíteni kell?

2014. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!