Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha valaki 25...

Szerintetek ha valaki 25 évesen "cafka", kislány, meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés

egy lányról lenne szó. 25 éves most, de kicsit kislányos, viszont nagyon aranyos, közvetlen. Rövid kapcsolatai voltak idáig, jellemzően megvolt, aztán dobták. Egyszer nekem panaszkodott, hogy van egy pasi, aki féléve fut utána, és nem érti meg, hogy nem... aztán röviddel megint kifogott egy pasit, aki mindig nőkkel vetette körbe magát, majd kidobta, mert talált jobb nőt.

Ez a lány emiatt amúgy szenved, nem bizik a pasikban annyira. Most azt mondja, nem fut többet utánuk, küzdjenek ők érte!

Nem eredendően "rib.anc", nem olyan, mint amit esetleg most elképzeltek, tényleg olyan naiv kislányos, aki ha lát egy "jó" pasit, azonnal odaadja magát, ráugrik.

Azt ne kérdezzétek, hogy miért teszem. Csak annyit, hogy szerintetek ilyen kislányok megváltoznak, ha azt látják, hogy van pasi, aki komolyan akarja, és nőnek tekinti, nem egy kelléknek?


2014. máj. 18. 02:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

biztos lett volna már olyan pasi, aki nem játékszerként tekintett volna rá, de ha mindenkit elüldöz, akkor mégis hogy a fenébe akarja kideríteni, hogy mik a szándékok?

"küzdjenek ők érte!"

welcome to loneliness!

a férfiak szeretnek küzdeni egy nőért, ha annka a küzdésnek meglehet az eredménye. De a kutya se vágyik egy sértődött királykisasszonyra, aki lehet másnap lepattint a falu bikája miatt

Bocs

2014. máj. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a leírás alapján tipikus könnyű préda.

vagyis rendesen meg kell dugni,néha kedvesnek lenni vele,aztán azt csinálja amit mondok.

ezért könnyű megtartani.

ha megtartod,akkor többnyire ez a típus nem csalfa,sőt féltékeny és csak az adott férfi van a világában néha túlzottan is.

2014. máj. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nem megsértődött, nem erről van szó. Csak régebben ő is ment a pasik után (amit nő soha nem csinál).

"könnyű préda" igen, talán jó szó, persze ha egy "jó" pasi vagy, neki könnyű préda :)

2014. máj. 18. 02:58
 4/19 anonim ***** válasza:
igen, csak szerintem nincs az a pasi aki egy "könnyű prédára" alapozná mondjuk élete kapcsolatát
2014. máj. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Kis hülye q lehet! Majd ha rájön hogy nem így kell pasit fogni...
2014. máj. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sosem fogom ezt megérteni. "Ha jó pasi vagy".. csak a külső számít? Nőj már fel. Ha bízni akarsz valakiben, meg kell ismerned. Ha meg akarod ismerni, beszélgess vele. Ha beszélgetsz vele, ahhoz idő kell. Ha időt és energiát áldoz rád, akkor esélyes, hogy szeret. De ha önként adod magad akkor még szeretnie sem kell. Egyszerűen csak jobb volt így, mintha a markával csinálta volna. Ennyi. Semmi több. Döntsd el, mit akarsz. Ne haragudj, de nekem nem kellenél.

24/F

2014. máj. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
oké, ezt ne nekem mondjad, nem én vagyok a lány, és igen, ugyanezt kéne továbbitani neki...
2014. máj. 18. 03:18
 8/19 anonim válasza:

Van ilyen ismerősöm nekem is!

Meg tud változni!

Gondolok itt arra,hogy nem fog megcsalni téged. vagy a párját stb.

De mindig éreztetni kell vele, hogy ő az egyetlen nő akit imádsz. és ha talál egy jóképübb egy aranyosabb egy pénzesebb embert akkor simán átt fog menni hozzá!

Szóval jók az ilyen nők. De csak ha milliárdos vagy. különben futókaland aztán kész.

Majd ha meg akar állapodni akkor arról ő gondoskodik!!! Ne aggódj ez miatt!!

2014. máj. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy 25 évesen még megváltozhat..
2014. máj. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Azt ne kérdezzétek, hogy miért teszem"... benne van a kérdésben, hogy Te vagy ez a lány.


Hogy miért teszed? Valószínűleg közvetlen, nyitott, és jószívű vagy, de annyira jól nézel ki, hogy a pasik is úgy gondolták, hogy emiatt nem hosszú távra tervezel. Változhat egy ilyen lány is, természetesen, de ez két emberen múlik. Találnod kell hozzá egy olyan pasit, aki tisztel, el tud képzelni maga mellett, és nem fog dobni, miután odaadtad magad neki. Nehéz. 23 éves pasi vagyok, és sajnos elég sok egyéjszakás kalandom volt. Nem tagadom, a szép, vonzó lányok a gyengéim, akikkel, ha el tudok kezdeni beszélgetni, nyert ügyem van. Az ilyen lányok java része pedig, mivel bárkit megkaphatnak, nem fognak ebben a korban megállapodni. Tudom, sokak azt gondolják, hogy milyen jó lehet nekem, és minek panaszkodok, de engem nagyon zavar, hogy nem találok olyat, aki mellett meg tudok állapodni.


Ha találsz olyan pasit, aki igazán megfog, várasd meg. Önuralom ezerrel, voltaképp önmagad elfojtása kell hozzá, de hidd el, aki igazán akar téged, várni fog. Én is szívesen várnék egy olyan lányra, akiről úgy gondolom, hogy különleges :)

2014. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!