Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok, ti melyik...

Fiatal lányok, ti melyik srácot fogadnátok el inkább, aki bugatti, zara, massimo dutti, adidas, helly hansen, hilfiger (vagy esetleg más) cipőt hord?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 15:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Valószínű tömeg gyártott, nyomorék, 3,14csákkal ismerkedsz. Engem speciál nem érdekel milyen márkájú a barátom ruhája, csak tisztálkodjon rendesen, és nézzen ki valahogy. Ne úgy, mint akit a kukából rángattak elő... ( És én se vagyok igénytelen...)
2014. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Pedig de, csak mint mondtam idétlenekkel ismerkedsz.:P Aki meg stílusos azok nem a diszkókvak, nagy csöcsökkel kisminkelve.


Nem is ismerek olyan csajt aki a cipőt nézné...Márkás cuccokat meg olcsón is tudsz venni és jókat. Elég bemenni a new yorkerbe, c and a ba berskába aztán meg is vagy olcsón, és még igényesebben is mint a több szutyok. Akikkel te próbálkozol összejönni az bizony egy ltyó.


Am jól írták előttem. Az emberiség megérett a pusztulásra.

2014. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
C&A, New Yorker igényes? Hol éltek? És igenis megnézzük a cipőt is!
2014. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
C&A, New Yorker tényleg nem valami elismert, barátaim szerint se pl
2014. máj. 21. 16:09
 25/46 anonim ***** válasza:
Azt amelyik nem a cipőjével akar meghódítani.
2014. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
nem érdekelnek a cipők
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
26-os én pl nem azzal szeretnék meghódítani egy csajt sem, de olyan óriásiak az elvárásai egy lánynak, ha már normálisabban néz ki, hogy a 6 millió elvárt dolog közül a cipő is egy... más megint a nadrág, felső, alkat, test, higiénia, egzisztencia, stb stb...
2014. máj. 21. 16:12
 28/46 anonim ***** válasza:
Azokból is nagyon fontos a stílus. Mármint nadrág, póló, stb.
2014. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, minden nagyon fontos ma már, nem nyafogni akarok, hanem igyekszem teljesíteni, amit elvárnak és csak meg akarok felelni nekik, ennyi
2014. máj. 21. 16:17
 30/46 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, biztos neked is vannak elvárásaid a lányokkal szemben - elég magasak, ha neked az a normális, ha ilyen márkamániás a csaj. Ha nem tetszenek ezeknek a csajoknak az elvárásaik, akkor kereskéljg más körökben. Vannak igényes és szép nők, tényleg normális értékrenddel. Ha azok nem tetszenek, akkor meg viseld el a p.csákat.
2014. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!